"/> نوکیا موبایل بخش‌هایی از وب سایت رسمی خود را دوباره طراحی کرد | مای نوکیا

نوکیا موبایل بخش‌هایی از وب سایت رسمی خود را دوباره طراحی کرد

new-Nokia-web-mobile-parts

از زمان بازگشت برند نوکیا به بازار تلفن های هوشمند، تمامی اطلاعات رسمی دستگاه های آنها را می توان در آدرس Nokia.com/phones یافت و یا از طریق زیر دامنه phones.nokia.com به دایرکتوری ” /phones” ریدایرکت می شوید. از زمان ایجاد این سایت (۳ سال پیش) تاکنون تغییرات جالبی در طراحی آن انجام شده و در حال حاضر نیز در حال تغییر ساختار است.

امروزه، وب سایت های بزرگ را به دلیل پیچیدگی ها و تکنولوژی هایی که در آنها استفاده می شود، می توان در حقیقت اپلیکیشن های وب نامید. معمولا هنگام حفظ یا معرفی به روزرسانی ها در یک اپلیکیشن وب، این کار به صورت “تدریجی” و یا “فزاینده” انجام می شود، به این معنی که تنها بخش هایی از سایت، و نه کل وب سایت، هم زمان به روزرسانی می شوند، و این امر به این دلیل است که می تواند به خاطر گستره تغییرات باعث بروز مشکلاتی شود که ردیابی آنها بسیار مشکل خواهد بود.

به هر حال، Nokia.com/phones اخیرا تغییراتی را دریافت کرده است. یکی از تغییراتی که در ارائه نوکیا ۶٫۲ و نوکیا ۷٫۲ انجام گرفته روشی است که کاربران می توانند ” all specifications”  یک دستگاه را ببینند که از ” plus sign ” که پیشتر در صفحه نوکیا ۹ پیورویو دیده بودیم به ” Full specifications ” در صفحات نوکیا ۶٫۲ و نوکیا ۷٫۲ تغییر یافته است.

این تغییر انجام شده کامل نیست و ” full specs” برخی جزئیات را لحاظ نکرده، اما روش دسترسی به آنها هم اکنون بسیار بهتر و راحتر شده است. طراحی مجدد بزرگی نیز در قسمت Nokia.com/phones/support صورت پذیرفته و رنگ آبی زیادی در آن استفاده شده است، ویدئوهای آموزشی و کلی نیز حس جدیدی را القا می کنند. کاربران می توانند مقاله های پشتیبانی را مرور کرده و اگر ” user guide” را برای مدل های تک چک کنید، در اینجا نیز ظاهر جدیدی را مشاهده خواهید کرد. تنها چیزی که در این قسمت لحاظ نشده لینک دانلود PDF راهنما است. امیدواریم آن نیز اضافه شود.

صفحه Nokia.com نیز ظاهر زیبا و تازه ایی پیدا کرده است. به اندازه کافی قسمت های سفید در آن وجود دارد که مود تاریک بتواند در آن بسیار جذاب به نظر برسد، امیدواریم این حالت را نیز به این سایت اضافه کنند. چرا که در بخش ” blog” و بخش هایی با متون طولانی که فناوری های مختلف نوکیا را ارائه می کنند، می تواند مفید باشد.

شما می توانید از وب سایت Nokia Mobile در این لینک دیدن کنید.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • amer 10/10/2019 :: 13:42

    خبر خوبی بود
    انشا…سایت شما هم به روزرسانی بشه و بهتر از امروز بشه موفق باشین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *