نوکیا موبایل سومین تیزر معرفی نوکیا X5 را منتشر کرد؛ فقط یک روز دیگر!

Nokia-x5-2-1-750×460

پس از شایعات پیرامون گوشی آینده سری X نوکیا که احتمالا نوکیا X5 نام خواهد داشت، این شرکت از دو روز گذشته با انتشار تیزرهایی، اقدام به برگزاری روزشمار برای معرفی این گوشی در چین کرده است. حالا نوکیا موبایل سومین و احتمالا آخرین تیزر مربوط به معرفی این گوشی جدید را در حساب Weibo خود منتشر کرده که نشان می دهد ما فردا شاهد رونمایی از جدیدترین گوشی فنلاندی ها خواهیم بود.

نوکیا موبایل سومین تیزر معرفی نوکیا X5 را منتشر کرد؛ فقط یک روز دیگر! 1

در این پست جدید نوکیا موبایل ما شاهد استفاده از شماره ای متفاوت، یعنی “۱۱۱۱۱۱۱” هستیم که می توانیم این طور فرض کنیم که این عبارت به معنای این است ما تنها یک روز تا مراسم معرفی رسمی گوشی نوکیا X5 فاصله داریم. با ترجمه متن چینی پست نوکیا در Weibo، ما به جمله زیر می رسیم:

بعد از یک روز، کدام طراحی زیبای اروپایی چشمان شما را تسخیر خواهد کرد؟ می خواهید یک چهره واقعی را ببینید؟ هی، صحبت کن، و بی سر و صدا یکی کم کن. در ساعت ۲۰:۰۰ روز ۱۱ جولای، کنفرانس رونمایی از محصول جدید سری نوکیا X برگزار می شود.

نوکیا موبایل سومین تیزر معرفی نوکیا X5 را منتشر کرد؛ فقط یک روز دیگر! 2

طبق این پست، فردا ساعت ۲۰:۰۰ به وقت چین نوکیا موبایل رویداد خود برای معرفی نوکیا X5 را برگزار خواهد کرد و گفته می شود بلافاصله پس از رونمایی از این گوشی، فروش آن در فروشگاه های JD.com، TMall و Suning شروع خواهد شد. انتظار می رود قیمت نسخه های مختلف نوکیا X5 از ۷۹۹ تا ۹۹۹ یوان باشد. در روز گذشته نیز تصاویر مطبوعاتی نوکیا X5 در فضای آنلاین فاش شد که ما را به طور کامل با طراحی این گوشی آشنا کرد.

ما در مای نوکیا تمام اخبار و اطلاعات قبل و بعد از رونمایی از گوشی جدید شرکت نوکیا را پوشش خواهیم داد، بنابراین چشم از مای نوکیا بر ندارید 🙂

منبع :
LOVENOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *