اقدام عجیب نوکیا: ارسال دعوتنامه معرفی نوکیا X5 به همراه هندوانه برای رسانه ها!

Nokia Mobile Watermelons

همان طور که می دانید، نوکیا موبایل امروز میزبان یک رویداد اختصاصی در چین است که در آنجا گوشی جدیدی از سری X را رونمایی خواهد کرد. برای این رویداد، نوکیا موبایل چین اقدام به ارسال دعوتنامه هایی برای رسانه ها کرده، ولی بخش تعجب آور و جالب ماجرا این است که این دعوتنامه ها به همراه یک بسته عجیب ارسال شده است.

اقدام عجیب نوکیا: ارسال دعوتنامه معرفی نوکیا X5 به همراه هندوانه برای رسانه ها! 1

به تازگی یکی از کاربران انجمن nokibar تصاویری از دعوتنامه رسانه ای ارسال شده توسط نوکیا منتشر کرده است. همان طور که مشاهده می کنید، دعوتنامه به همراه جعبه ای شفاف که در داخل آن “هندوانه” قرار گرفته ارسال شده است. بله شما درست خواندید! نوکیا موبایل چین واقعا یک هندوانه نصف شده را به همراه دعوتنامه برای رسانه ها در چین فرستاده تا آنها را به رویداد رونمایی از محصول جدید این شرکت در امروز دعوت کند.

اقدام عجیب نوکیا: ارسال دعوتنامه معرفی نوکیا X5 به همراه هندوانه برای رسانه ها! 2

با کمی جستجو در گوگل ما متوجه شدیم که مردم چین نسبت به مردم سایر کشورها علاقه بیشتری به مصرف هندوانه دارند و این میوه به عنوان نمادی از طول عمر یا حتی جاودانگی محسوب می شود. بنابراین، در حال حاضر ما تا حدی متوجه شده ایم که نوکیا چرا اقدام به ارسال هندوانه کرده است.

اقدام عجیب نوکیا: ارسال دعوتنامه معرفی نوکیا X5 به همراه هندوانه برای رسانه ها! 3

تنها چند ساعت تا معرفی رسمی نوکیا X5 در چین زمان باقی مانده و ما به زودی با همه مشخصات، قیمت و ویژگی های این گوشی آشنا خواهیم شد. امروز ساعت ۱۶:۳۰ همراه مای نوکیا باشید.

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

  • Hooman ۲۰/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۴:۴۶

    يادمه مايكروسافت هم موقع معرفي اپديت مانگو ويندوز فون هم دعوت نامه رو همراه با يك انبه ارسال كرده بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *