نوکیا برای آزمایش اندروید پای روی نوکیا X7 آماده می شود

Nokia X7 without notch

نوکیا موبایل در ماه گذشته گوشی نوکیا X7 را در چین عرضه کرد. نوکیا X7 به طور پیش فرض در حال اجرای اندروید اوریو است، اما از آنجا که نوکیا در بخش به روز رسانی دستگاه های خود سریع عمل می کند، این شرکت اکنون در حال آماده شدن برای آزمایش اندروید پای بر روی این گوشی است.

برای آزمایش اندروید پای روی نوکیا X7، نوکیا موبایل در حال حاضر شروع به ثبت نام کاربران برای برنامه بتا کرده است. لازم به توضیح است که برنامه آزمایش بتا برای چین، با برنامه Beta Labs نوکیا برای نسخه های جهانی گوشی های این شرکت تفاوت های بزرگی دارد.

در چین، نوکیا موبایل در انجمن های nokibar پذیرای ثبت نام کاربران برای آزمایش اندروید پای بتا است. برای ثبت نام، صاحبان نوکیا X7 باید این پست را با اعلام مدل و اپراتور شبکه و تجربه گذشته خود از برنامه های آزمایش بتا، پاسخ دهند. نوکیا موبایل همچنین انتظار دارد که کاربران در آزمایش نسخه بتا از تجربه پیشین برخوردار باشند تا بتوانند بهتر این شرکت را در رفع اشکالات احتمالی یاری کنند. آزمایش کنندگان همچنین باید یک توافقنامه محرمانه را امضا کنند. دستگاه هایی که روت شده اند و یا بوت لودر باز شده داشته باشند نیز واجد شرایط آزمایش بتا نیستند.

منبع :
LOVENOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *