اپلیکیشن Nokia Mobile Support به رکورد ۱۰ میلیون نصب در فروشگاه گوگل پلی دست یافت

nokia_8_Nokia Mobile Support

اگر شما یکی از گوشی های اندرویدی نوکیا را داشته باشید، حتما با اپلیکیشن پشتیبانی این شرکت که Nokia Mobile Support نام دارد آشنا هستید. اکنون اطلاعات جالبی از آمار استفاده از این اپلیکیشن منتشر شده است.

کمتر از ۶ ماه قبل بود که در خبری به اطلاع شما رساندیم تعداد دفعات نصب اپلیکیشن Nokia Mobile Support که تنها در دسترس گوشی های نوکیا قرار دارد، از مرز ۵ میلیون دستگاه در فروشگاه گوگل پلی عبور کرده است. اکنون رکورد دیگری شکسته است و این آمار به دو برابر افزایش یافته است. بر اساس اطلاعات موجود فروشگاه گوگل پلی، در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون نفر در سراسر جهان اپلیکیشن Nokia Mobile Support را روی گوشی های خود نصب دارند که آمار جالبی به نظر می رسد.

اپلیکیشن Nokia Mobile Support به رکورد 10 میلیون نصب در فروشگاه گوگل پلی دست یافت 1

توجه داشته باشید که این موضوع کوچکی نیست، زیرا تعداد دفعات نصب در فروشگاه گوگل پلی معمولا نشانگر یک پایگاه بسیار بزرگتر است. در حقیقت میزان گوشی های فروخته شده توسط نوکیا رقمی بیش از این تعداد است و امیدواریم به زودی شاهد ارائه یک آمار رسمی از سوی خود اچ ام دی گلوبال باشیم.

با توجه به این که در حال حاضر فروش گوشی های جدید این شرکت، از جمله نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱، ۵٫۱، ۵٫۱ پلاس و ۶٫۱ پلاس آغاز شده است، می توانیم انتظار داشته باشیم در ماه های آتی، دوباره رکورد استفاده از این اپلیکیشن به صورت چشمگیری افزایش داشته باشد.

دیدگاه ها

 • امیر. ۰۵/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۸:۰۰

  ده میلیون رو نوشتین ده هزار تو متن

  • امیر زمانی ۰۵/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۸:۲۵

   ممنون امیرجان. اصلاح شد

 • ابوالفضل ۰۶/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۴:۵۵

  ببخشید کی گوشی هاتون توی فروشگاه موجود میشه پس؟

 • شایان ۰۶/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۰:۰۸

  خوشم میاد فیلتر شکنه روشنه تلگرامه پیاماش هست اسکرین شات گرفتید دمتون گرم 🙂

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *