اپلیکیشن Nokia Mobile Support با تغییرات جدید به روز رسانی شد

Nokia Mobile Support update012018

تمامی شرکت ها یک سرویس پشتیبانی برای محصولات خود دارند و اچ ام دی نیز با معرفی گوشی های اندرویدی نوکیا، از یک اپلیکیشن پشتیبانی با نام Nokia Mobile Support رونمایی کرد که قابلیت های مفیدی را در اختیار دارندگان گوشی های جدید نوکیا قرار می دهد. اکنون نوکیا موبایل یک به روز رسانی جدید برای این اپلیکیشن در گوگل پلی استور منتشر کرده است.

این به روز رسانی جدید، نسخه اپلیکیشن Nokia Mobile support را به ۱٫۷٫۱ ارتقا داده و ویژگی های خوب و کاربردی متعددی را به ارمغان می آورد. بخش بزرگی از این ویژگی ها با هدف ساده ساختن و بهبود برقراری ارتباط بین بخش پشتیبانی و مشتریان بوده است.

لیست تغییرات:

  • یافتن پاسخ سریع به سوالات متداول.
  • راهنمای کاربر را برای گوشی خود بررسی کنید و اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده بهتر از گوشی هوشمند جدید نوکیا خود را پیدا کنید.
  • از طریق چت به راحتی با پشتیبانی تماس بگیرید.
  • اطلاعات تماس با نزدیکترین مرکز خدمات Nokia Mobile Care به خورد را پیدا کنید.
  • وضعیت گارانتی خود را بررسی کنید.

HMD Global در حال حاضر بیشترین تلاش را می کند تا بتواند دوباره اعتماد مردم به برند نوکیا را به دست بیاورد. موضوع دلگرم کننده است این است که اپلیکیشن Nokia Mobile support توسط پنج میلیون نفر دانلود شده است. این تعداد کاملا برای این که باور کنیم تلاش این شرکت در بازگرداندن تجربه سابقه خوب نوکیا به افرادی که نوکیا را دوست دارند کافی است و نشان می دهد که این شرکت فنلاندی راه درستی را در پیش گرفته است. ما نیز امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و روزهای بهتری برای این شرکت در راه باشد.

اگر شما در حال حاضر یک گوشی نوکیا در اختیار دارید، می توانید با مراجعه به صفحه اپلیکیشن Nokia Mobile Support در گوگل پلی استور، این به روز رسانی جدید را دریافت کنید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *