برنامه Nokia Mobile Support با قابلیت “اپلیکیشن های پیشنهادی” به روز رسانی شد

nokia_8_Nokia Mobile Support

تمامی شرکت ها یک سرویس پشتیبانی برای محصولات خود دارند و اچ ام دی نیز با معرفی گوشی های اندرویدی نوکیا، از یک اپلیکیشن پشتیبانی با نام Nokia Mobile Support رونمایی کرد که قابلیت های مفیدی را در اختیار دارندگان گوشی های جدید نوکیا قرار می دهد. اکنون نوکیا موبایل یک به روز رسانی جدید برای این اپلیکیشن در گوگل پلی استور منتشر کرده است.

این به روز رسانی جدید، نسخه اپلیکیشن Nokia Mobile support را به ۱٫۷٫۴ ارتقا داده و یک ویژگی جالب به نام “Recommended apps” را به ارمغان می آورد که در این بخش، اپلیکیشن های پیشنهادی به شما نمایش داده می شوند.

مدیر ارشد تولید اچ ام دی، یوهو سارویکاس این به روز رسانی را در توییتر خود اعلام کرده و گفته است که قابلیت “Recommended apps” بهره گرفته از هوش مصنوعی، به شما کمک خواهد کرد تا برنامه هایی را پیدا کنید که “متناسب با شیوه زندگی شما در هر کجا که هستید” باشد.

ما دائما در حال بهبود اپلیکیشن Nokia Mobile Support هستیم. زبانه جدید “Recommended Apps” قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای برنامه های متناسب با سبک زندگی شما در هر جا که هستند، را امتحان کنید.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) August 1, 2018

این یک ویژگی بسیار خوب است، هر چند که شاید اندازه قابلیت “Device Monitor” مورد استفاده کاربران نباشد. اگر شما در حال حاضر یک گوشی نوکیا در اختیار دارید، می توانید با مراجعه به صفحه اپلیکیشن Nokia Mobile Support در گوگل پلی استور، این به روز رسانی جدید را دریافت کنید.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • اسی ۱۱/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۰:۱۵

    عالیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *