در رویداد MWC 2017 از نوکیا چه انتظاری داریم؟!

nokia-6-8

تا پایان انتظارها تنها چند ساعت باقی مانده است! کمپانی نوکیا سرانجام بازگشت خود به بازار گوشی های هوشمند را اعلام کرده است و این شرکت قصد دارد که امشب در مراسمی در جریان رویداد بزرگ MWC 2017 از محصولات جدید خود که انتظار می رود شامل چندین مدل گوشی جدید نیز باشد رونمایی کند. اکنون که مدت کمی تا برگزاری این مراسم باقی مانده است، قصد داریم یک جمع بندی از محصولات احتمالی که قرار است امروز معرفی شوند داشته باشیم.

چند سال قبل که بخش گوشی های هوشمند نوکیا به کمپانی مایکروسافت فروخته شد، دیگر کم تر کسی فکرش را می کرد که این شرکت مجددا بتواند به صورت مستقل و تحت برند خود وارد بازار گوشی های هوشمند شود. ولی سرانجام این اتفاق خوشاید برای طرفداران نوکیا افتاده است و به نظر می رسد که آن ها مصمم هستند که برند خود را در بازار کنونی احیا کنند. بنابراین امروز روز بزرگی برای این شرکت و طرفداران آن خواهد بود، به طوری که انتظار می رود آن ها در این رویداد حداقل از سه گوشی هوشمند اندرویدی جدید و یک گوشی غیر هوشمند نوستالژیک رونمایی کنند. بر اساس گزارش هایی که تا کنون منتشر شده اند، HMD قرار است در سال ۲۰۱۷ بین ۶ تا ۷ گوشی جدید نوکیا با سیستم عامل اندروید را رونمایی کند، ولی موضوع اصلی این است که جزئیات دقیقی از این دستگاه ها در دسترس نیست ولی ما در این مطلب قصد داریم برخی جزئیات و مشخصات احتمالی آن ها را بررسی کنیم.

نوکیا ۶

پرچم دار میان رده ی نوکیا ۶ در حال حاضر در چین عرضه شده است و اتفاقا در این مدت کوتاهی که از عرضه ی آن گذشته، فروش خوبی را در بازار این کشور تجربه کرده است. حال به نظر می رسد نوکیا قصد دارد این دستگاه را در رویداد امشب به صورت جهانی نیز رونمایی کند. شما می توانید لیست مشخصات و ویژگی های نوکیا ۶ را در این مطلب مشاهده کنید.

نوکیا ۵

یکی از دستگاه های جدید نوکیا که مدتی قبل با نام رمز Heart لو رفته بود نیز یکی از دستگاه های میان رده ی این شرکت خواهد بود که امشب با نام نوکیا ۵ رونمایی خواهد شد. شما می توانید لیست مشخصات، ویژگی ها و قیمت احتمالی نوکیا ۵ را در این مطلب مشاهده کنید.

نوکیا ۳

این مدل یک دستگاه اندرویدی رده پایین از نوکیا خواهد بود که بر اساس شنیده ها با نام نوکیا ۳ رونمایی خواهد شد، دلیل این که نام نوکیا ۴ برای آن در نظر گرفته نشده، نحس بودن این عدد در میان مردم بسیاری از بازارها است. شما می توانید لیست مشخصات، ویژگی ها و قیمت احتمالی نوکیا ۳ را در این مطلب مشاهده کنید.

نوکیا ۳۳۱۰ (۲۰۱۷)

یکی از هیجان انگیز ترین اتفاقات این کنفرانس، رونمایی از نسخه ی جدید یکی از خاطره انگیز ترین گوشی های این شرکت خواهد بود. ما تا کنون گزارش های متعددی در مورد نوکیا ۳۳۱۰ منتشر کرده ایم که طراحی، مشخصات و ویژگی های احتمالی آن را نشان می دهند. برای اطلاع از برخی ویژگی های نوکیا ۳۳۱۰ جدید، این مطلب را مشاهده کنید.

نوکیا P1، نوکیا ۸ و نوکیا ۹

به جرأت و با قطعیت می توان گفت که در حال حاضر کمپانی HMD در حال کار بر روی گوشی های پرچمدار نوکیا است. مدتی قبل نیز گزارشی در مورد دو پرچم دار اندرویدی نوکیا که هر دو در حال اجرای آخرین نسخه ی اندروید بودند منتشر شده بود. از آن زمان ما شاهد ادعاها و گزارش های متعددی در مورد پرچم داران این شرکت بوده ایم که برخی از تا حدودی قابل اعتماد بوده اند. در یکی از گزارش ها ادعا شده بود که یکی از پرچم داران این شرکت، نوکیا P1 نام خواهد داشت و حتی اشاره ای به برخی مشخصات و قیمت گذاری آن نیز داشت.

صحبت در مورد این که آیا HMD واقعا امشب یک گوشی رده بالا را معرفی خواهد کرد کمی دشوار است. یکی از مواردی که بسیاری از منابع به وضوح به آن اشاره داشته اند، این است که HMD یا این دستگاه ها را کاملا مخفی و دور از نظر ها نگه داشته است و یا این که اصلا قصد ندارد در MWC امسال آن ها را معرفی کند.

برخی از گزارش ها اشاره داشته اند که دستگاه های رده بالای این شرکت در اواخر سه ماهه دوم و یا اوایل سه ماه سوم ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد. هر چند ما امیدواریم حتی در صورتی که این شرکت قصد ندارد که پرچم داران خود را در جریان MWC رونمایی کند، حداقل اشاره هایی به آن ها داشته باشد و برخی جزئیات از وجود آن ها را آشکار کند.

ابزار های پوشیدنی Withings / Nokia

چند روز قبل Withings نیز در مورد برنامه های خود برای رونمایی از محصولات جدید در این رویداد صحبت هایی کرده بود. بنابراین، انتظارات ما از این رویداد چه خواهد بود؟ ما پیش از این گزارش هایی در مورد برنامه های نوکیا برای عرضه ی دستگاه های سلامت دیجیتال با برند نوکیا در سال ۲۰۱۷ شنیده بودیم. بنابراین، این احتمال وجود دارد که ما واقعا در نهایت شاهد ورود نوکیا به حوزه ی دستگاه های پوشیدنی و یا سایر ابزار های سلامت دیجیتال با برند نوکیا باشیم.

اگر شما نیز مشتاق هستید که ببینید نوکیا در این رویداد از چه دستگاه ها و سرویس هایی رونمایی خواهد کرد، امشب ساعت ۱۹ با وبلاگ نویسی زنده مای نوکیا همراه باشید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *