تماشا کنید: چشم انداز بی نظیر نوکیا برای آینده‌ی دستگاه های متصل

Nokia-future-health

Nokia Networks در حال کار روی چیزی بزرگ است، ایده ای که به راحتی می تواند تمام فعالیت های فعلی آنها را متصل کند. اکنون کانال رسمی یوتیوب نوکیا ویدیوهای جدیدی منتشر کرده که نشان می دهد چگونه شبکه های با تاخیر اندک در آینده ای نزدیک ممکن است روی زندگی روزانه ما در مراکز شهری تاثیر گذار باشد. اجرا و استفاده مناسب از شبکه های ۵G می تواند در نهایت اتصال فناوری های دیجیتال، فیزیکی و بیولوژیکی موجود را با هدف افزایش بهره وری و توانمندی ارائه دهد.

این نمونه های ویدیویی که در کانال یوتیوب نوکیا مشاهده می شود ممکن است به زودی قابل اجرا و پیاده سازی نباشند، اما احتمالا نوکیا می تواند برخی از این موارد را به درستی انجام دهد. از بهترین بخش هایی که این تکنولوژی ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد، پزشکی است.

تماشا کنید: چشم انداز بی نظیر نوکیا برای آینده‌ی دستگاه های متصل 1

نوکیا با سرمایه گذاری مالی کافی و با کمک گرفتن از Bell Labs قادر به ساخت چنین دستگاه های پزشکی خواهد بود. برای مثال ما پیش از این نوکیا Sleeve را مشاهده کرده بودیم که یک ابزار واقعی است، بنابراین می توان امیدوار بود نمونه اولیه این دستگاه شیشه ای اسکن که در ویدیو مشاهده می شود نیز در چند سال آینده به نمایش گذاشته شود.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • فرزاد ۲۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۴:۱۱

  سلام وقت بخیر
  دوستان مای نوکیا و سایر دوستان عزیز
  خواستم اطلاع بدم که وصله امنیتی نوکیا ۸ امروز بتاریخ ۲۹ خرداد ۹۷ روی گوشیم اومد و آپدیت کردم
  ممنون

  • امیر زمانی ۲۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۶:۴۰

   سلام فرزاد جان
   ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *