گوشی نوکیا فونیکس در سرورهای شرکت FIH مشاهده شد!

Eagle Adler Digital Art Fire Photoshop Phoenix

در کمتر از دو ماه قبل، تنها چند روز پس از رویداد نوکیا موبایل در مسکو که این شرکت از نسخه جدید گوشی های نوکیا ۲، ۳ و ۵ رونمایی کرد، شایعاتی در مورد یک گوشی هوشمند ناشناخته از نوکیا با تراشه استپ دراگون ۷۱۰ که دارای نام رمز Phoenix بود منتشر شد. از آنجا که این نام رمز توسط Roland Quandt از winfuture.de که بسیار قابل اطمینان است فاش شد، احتمال درست بودن آن بسیار زیاد بود. حالا امروز دوباره نام فونیکس به میان آمده و اطلاعاتی از آن فاش شده است.

چیزی در ابرداده یافت شده است.

Nokia/Phoenix_00CN/PNX:8.1.0/OPM1.171019.026/00CN_0_250

— Hikari Calyx (@Hikari_Calyx) July 24, 2018

Hikari Calyx، که معمولا اطلاعات جالبی در مورد دستگاه های نوکیا را از دیدگاه فنی به اشتراک می گذارد، در توییتر خود ادعا کرده است که FIH در حال توسعه یک دستگاه نوکیا جدید است. پس از بررسی ابرداده های موجود در سرور FIH، او متوجه شده که دستگاه مورد بحث، همان گوشی فونیکس که پیش از این شایعه شده بود است که تحت نام رمز کوتاه شده PNX قرار می گیرد و طبق اطلاعات موجود، سیستم عامل اندروید ۸٫۱٫۰ را اجرا می کند.

بر اساس شایعات اخیر از چین، نوکیا فونیکس که از تراشه اسنپ دراگون ۷۱۰ بهره می برد، پیش از پایان سال، یا شاید حتی در این سه ماهه به همراه یک دستگاه مجهز به اسنپ دراگون ۸۴۵ معرفی خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *