نام رمز گوشی های نوکیا در سال ۲۰۱۹ بر اساس قهرمانان مارول انتخاب خواهند شد

Marvel-heroes

در اوایل این هفته درگذشت استن لی تأثیر بزرگی بر سینما و فرهنگ جهان گذاشت. او بیشتر به واسطه خلق برخی از محبوب ترین ابرقهرمان هایی که ما در کمیک ها خوانده ایم و یا در فیلم ها تماشا کرده ایم، مانند مرد آهنی، هالک، تور، مرد عنکبوتی و عیره، شناخته شده بود. اکنون طبق گفته های مدیر ارشد تولید اچ ام دی، یوهو سارویکاس در توییتر، این شرکت برای نشان دادن علاقه خود به استن لی، قصد دارد در گوشی های نوکیا یاد او را زنده نگه دارد.

نام رمز گوشی های نوکیا در سال 2019 بر اساس قهرمانان مارول انتخاب خواهند شد 1

بر اساس گفته سارویکاس، گوشی های هوشمند ۲۰۱۹ نوکیا به صورت داخلی دارای نام رمز ابرقهرمانان مارول خواهند بود. بنابراین، اگر شایعات و اطلاعاتی در مورد نوکیا اسپایدرمن، نوکیا هالک، نوکیا Deadpool یا سایر گوشی های ابرقهرمان نوکیا در ماه های آینده منتشر شود برای ما جای تعجبی نخواهد داشت.

خالق بی نظیر، استن لی، با کار خود میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار داده است. ما نیز از طرفداران او هستیم و خیلی الهام گرفته ایم. در حقیقت، ما نام های رمز داخلی دستگاه های ۲۰۱۹ خود را بر اساس ابرقهرمانان او نامگذاری می کنیم.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) November 14, 2018

معمولا استفاده از نام قهرمان برای یک گوشی موبایل نشان دهنده پرچمدار یا رده بالا بودن آن است، مانند لومیا ۹۰۰ که توسط نوکیا و مایکروسافت “hero phone” یا “گوشی قهرمان” لقب گرفته بود. شاید این نوع نامگذاری برای گوشی های سال ۲۰۱۹ نوکیا نشان دهنده این باشد که می توان انتظار داشت این دستگاه ها پیشرفت قابل توجهی نسبت به سری ۲۰۱۸ خواهند داشت، همان گونه که دستگاه های امسال در مقایسه با مدل های ۲۰۱۷ ارتقا یافته بودند.

همچنین جالب است بدانید که برای نام رمز گوشی های لومیا در سال ۲۰۱۳ از فیلم های جیمز باند، مانند Goldfinger و Moneypenny الهام گرفته شده بود و نوکیا در این زمینه سابقه طولانی دارد. در حال حاضر مورد انتظار ترین گوشی نوکیا، که انتظار می رود یک دستگاه PureView واقعی پس از لومیا در سال ۲۰۱۳ باشد، دارای نام رمز “المپیک” بوده و گفته می شود قرار است به یک ماژول دوربین پنج گانه مجهز شود. المپیک یک نام عالی و با معنا برای یک گوشی دارای ۵ لنز دوربین است، چرا که لوگوی بازی های المپیک از ۵ حلقه تشکیل شده است.

به هر حال، HMD تصمیم گرفته که برای گوشی های نوکیا اسامی رمز جالب انتخاب کند و ما فقط امیدواریم که این دستگاه ها شایسته قهرمان های خلق شده توسط استن لی باشند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *