گوشی های نوکیا به طور رسمی وارد بازار کانادا شدند

Nokia mobile phones

HMD Global از زمان شروع فعالیت خود در سال ۲۰۱۷ تا کنون به طور پیوسته در تلاش بوده به بازارهای بیشتری نفوذ کند و نام تجاری نوکیا را دوباره در بازارهای مختلف احیا کند. اکنون این شرکت فنلاندی به طور رسمی اعلام کرده است که از این پس، گوشی های نوکیا در کانادا در دسترس خواهند بود. نوکیا ۳۳۱۰ ۳G، نوکیا ۱، نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶٫۱ گوشی هایی هستند که در حال حاضر برای بازار کانادا در نظر گرفته شده اند.

نوکیا ۳۳۱۰ ۳G با قیمت ۸۹ دلار کانادا از به صورت آنلاین از طریق Best Buy، Staples و Walmart و همچنین به صورت فیزیکی در فروشگاه Staples در دسترس قراردارد. نوکیا ۱ نیز در فروشگاه های Best Buy و Staples با قیمت ۱۲۹ دلار کانادا عرضه می شود. به دلایل نامشخصی، اچ ام دی همچنین نسخه قدیمی نوکیا ۳ و نوکیا ۵ را نیز وارد بازار کانادا کرده که به ترتیب ۲۰۹ و ۲۷۹ دلار کانادا قیمت دارند. تنها گوشی جدید از این شرکت، یعنی نوکیا ۶٫۱ نیز با قیمت ۳۹۹ دلار کانادا به زودی از طریق Staples به فروش خواهد رسید.

ورود به یک بازار جدید همیشه یک موضوع خوشحال کننده و خوب است و می تواند تاثیر زیادی در میزان فروش گوشی های نوکیا در جهان داشته باشد. با این حال امیدواریم اچ ام دی گوشی های جدید خود را نیز به زودی وارد بازار کانادا کند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • حسین دانشمند ۰۲/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۷:۳۱

    آدم هیچ وقت از سیاست نوکیا سر در نمیاره بجای اینکه جدید ترین گوشی هاش رو به بازار کانادا بفرسته، گوشی های قدیمیش رو که دیگه جذابیتشون رو از دست دادن رو فرستاده. به نظر شما هدف از این کار چیه؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *