گوشی های نوکیا به طور رسمی دوباره وارد بازار آرژانتین می شوند

hmd Nokia smartphones

چند وقت پیش گزارشی غیر رسمی منتشر شد که ادعا می کرد HMD حال آماده شدن برای برگرداندن برند نوکیا به بازار گوشی های هوشمند آرژانتین است. در حقیقت چهار سال پیش مایکروسافت از این بازار خارج شد و حالا طبق اخبار رسمی، گوشی های هوشمند نوکیا در حال بازگشت به آرژانتین هستند.

برای به دست آوردن سهم چشمگیر در کشور آرژانتین، اچ ام دی تصمیم دارد تا یک خط مونتاژ از گوشی های نوکیا را در آنجا راه اندازی کند، زیرا در این کشور گوشی های موبایل وارداتی مشمول تعرفه های گمرکی بالای می شوند. اچ ام دی برای به راه انداختن مجدد برند نوکیا در آرژانتین، شروع به سرمایه گذاری ۳۰ میلیون دلاری و استخدام ۲۰۰ نفر کرده است.

اولین دستگاه هایی که در آرژانتین در دسترس قرار خواهند گرفت نوکیا ۱ و نوکیا ۳ (۲۰۱۷) هستند و سپس نوکیا ۶٫۱ نیز به زودی (در ماه جولای) به آنها اضافه خواهد شد. اولین دسته از این دستگاه ها از حارج کشور وارد خواهند شد، زیرا تولید محلی از ۲ ماه آینده در منطقه Tierra del Fuego آرژانتین آغاز می شود. اچ ام دی قصد دارد تا به زودی، گوشی های بیشتری را وارد بازار آرژانتین کند، که این موضوع احتمالا بعد از اینکه این شرکت جایگاه خود در این بازار را تثبیت کند اتفاق خواهد افتاد.

در آرژانتین نوکیا ۱، ۳ و ۶٫۱ به ترتیب ۴۳۹۹ پزو (۱۵۰ یورو)، ۶۴۹۹ پزو (۲۲۰ یورو) و ۱۲،۹۹۹ پزو (۴۴۰ یورو) قیمت گذاری شده اند. قیمت ها واقعا بالا هستند که البته انتظار می رود با شروع تولید محلی آنها، کاهش چشمگیری پیدا کنند.

همچنین در وب سایت Nokia.com/phones یک صفحه محلی برای کاربران آرژانتینی وجود دارد که می توانید با کلیک روی اینجا از آن دیدن کنید. اگر سایت به طور خودکار شما را به صفحه محلی شما یا صفحه جهانی هدایت می کند، گزینه “انتخاب زبان خود” روی سایت را پیدا کرده و آرژانتین را انتخاب کنید.

می توان امیدوار بود که بازار بعدی که اچ ام دی قصد ورود به آن را دارد، برزیل باشد. نه فقط به این دلیل که آنجا یک بازار بزرگ است، بلکه به این علت که نوکیا به خاطر حضور تاریخی خود در سال های قبل یک برند واقعا قوی در برزیل است و بر اساس چیزهایی که در رسانه های اجتماعی دیده می شود، مردم زیادی در این کشور خواستار بازگشت نوکیا به این بازار هستند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • مسعود نجفی ۱۸/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۰:۱۱
  0 0

  آقای زمانی سلام
  تو سایت وینفون من نتونستم وارد حساب کاربریم بشم
  خبر خارج شدن بازی مدرن کامبت۵رو پوشش بدید بی زحمت
  و اگه تونستید دلیلشم پیدا کنید
  ممنون

  • امیر زمانی ۱۸/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۰:۲۲
   0 0

   سلام دوست عزیز
   کامنت شما توی وینفون منتشر شده و مشکلی نیست. اونجا پاسخ میدم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *