فیچرفون های نوکیا هنوز هم در لیست پرفروش ترین گوشی های ویتنام قرار دارند

35619089

زمانی که کمپانی اچ ام دی در جریان مراسم WMC 2017 از نسل جدید گوشی دوست داشتنی نوکیا یعنی 3310 رونمایی کرد منتقدان زیادی این کار را نقد و به این کار نوکیا انتقاد داشتند، اما این افراد باید به این موضوع دقت داشته باشند که هنوز گوشی های ساده با آن طرح سنتی خود علاقه مندان زیادی دارند و در بسیاری از بازارهای جهان به عنوان گوشی های پرفروش شناخته می شوند.

در همین راستا با توجه به آخرین گزارشی که از سوی وبسایت thegioididong منتشر شده است گوشی تک و دو سیم کارته نوکیا 105 در لیست پر فروش ترین گوشی های بازار کشور ویتنام شناخته می شوند. هر چند که بیشتر این لیست به گوشی های هوشمند اختصاص یافته است اما وجود گوشی ساده ای همچون نوکیا 105 در این میان بسیار قابل توجه است و این نشان می دهد که برخلاف پیش بینی بسیاری از کارشناسان مبنی بر نابودی دنیای فیچرفون ها با ظهور گوشی های هوشمند، این تلفن های دوست داشتنی هنوز هم مورد توجه بازار هستند. لازم به ذکر است که این وبسایت به عنوان بزرگترین زنجیره توزیع تلفن همراه در این کشور شناخته می شود.

با این اوصاف می توان نتیجه گرفت که تصمیم نوکیا برای تولید نسخه جدید گوشی نوکیا 3310 در این عرصه پر هیاهوی گوشی های هوشمند کاری صحیح و حساب شده بوده است و هنوز افراد بسیاری به دنیال خرید یک گوشی ساده با عمر باتری طولانی هستند.

منبع :
NOKIAPWOERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *