نوکیا عکس های گرفته شده با گوشی جدیدی که در هند معرفی خواهد کرد را منتشر کرد

Nokia-most-awaited

نوکیا موبایل هند این روزها در حال آماده شدن برای رویداد #BringItOn است و آنها با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی، در حال هیجان بخشیدن به این مراسم هستند. در این رویداد انتظار می رود نوکیا گوشی جدیدی را برای بازار هند معرفی کند که احتمالا نوکیا ۶٫۱ پلاس (X6) و یا نوکیا ۵٫۱ پلاس (X5) خواهد بود.

چند روز قبل نوکیا موبایل با انتشار تصویری که در آن عبارت “the most awaited phone” به چشم می خورد نشان داد که آنها در رویداد ۳۰ مرداد دستگاهی که بسیاری از مردم منتظرش هستند را رونمایی خواهند کرد. حالا نوکیا موبایل هند روی حساب رسمی اینستاگرم خود یک سری عکس از “Lakmé Fashion Week”، بزرگ ترین رویداد مد در هند منتشر کرده که در توضیحات آن، اشاره کرده این عکس ها با “the most awaited phone” یا همان مورد انتظارترین گوشی که  روز بعد از راه خواهد رسید گرفته شده اند.

نوکیا عکس های گرفته شده با گوشی جدیدی که در هند معرفی خواهد کرد را منتشر کرد 1

در روزهای اخیر پس از مشخص شدن شعار نوکیا برای این رویداد، برخی سایت ها در مقاله هایی ادعا کرده اند که مورد انتظارترین گوشی که نوکیا موبایل هند به آن اشاره داشته، به احتمال زیاد نوکیا ۹ است. درست است که بسیاری از طرفداران نوکیا همچنان در انتظار معرفی یک پرچمدار واقعی از سوی اچ ام دی گلوبال هستند که بتواند با قدرت با پرچمدارهای سامسونگ، هواوی، اپل و… رقابت کند، ولی در مورد این رویداد، منظور نوکیا موبایل به احتمال خیلی زیاد یک دستگاه دیگر بوده است.

از آنجا که در ماه های اخیر طرفداران نوکیا در هند برای عرضه نوکیا X6 در این کشور درخواست های بی شماری از این شرکت داشته اند، ما می توانیم بگوییم که منظور نوکیا از “the most awaited phone” همین گوشی بوده است. یکی دیگر از دلایلی که تا حدی تایید می کند ما نباید منتظر نوکیا ۹ باشیم، محلی بودن این رویداد است، چرا که انتظار می رود نوکیا پرچمدار خود را در یک نمایشگاه معتبر و بزرگ که سایر شرکت ها نیز در آن حضور دارند رونمایی کند.

با این وجود، ما هنوز نمی توانیم دقیقا بگوییم که اچ ام دی چه گوشی یا گوشی های جدیدی را در هند معرفی خواهد کرد و احتمال رونمایی از هر دستگاهی در آنجا وجود دارد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *