نوکیا گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد

Nokia-Connecting-People

نوکیا ساعاتی پیش گزارش مالی خود مربوط به سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد که آینده ای روشن را برای این شرکت در عرصه کسب و کار شبکه نشان می دهد، نوکیا در کسب و کار شبکه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته حاشیه سود ۳۹٫۵ درصدی را نشان می دهد. در کل نوکیا با احتساب سود واگذاری برند به یک حاشیه سود ناخالص ۴۰٫۸ درصدی دست یافته است که این موضوع برای اولین بار اتفاق افتاده است. همانطور که می دانید برند نوکیا در حال حاضر به کمپانی اچ ام دی گلوبال تعلق دارد.

نوکیا گزارش مالی سه ماهه اول سال 2017 را منتشر کرد 1

کمپانی نوکیا در میزان فروش خالص در بخش فناوری های خود ۲۵ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد بوده و علت این موضوع درآمدی است که از واگذاری حق استفاده از پتنت ها و برند نوکیا به باقی شرکت ها کسب کرده است، اما در بخش تجهیزات شبکه این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۶ درصد کاهش درآمد داشته اما در مجموع همانطور که گفته شد نوکیا رشدی ۳۹ درصدی را در میزان سود خود شاهد بوده است. میزان فروش کلی نوکیا در بخش های مختلف به مبلغی معادل ۵٫۴ میلیارد یورو رسیده که این مبلغ در سال گذشته و در این بازه زمانی ۵٫۵ میلیارد یورو بوده است.

نوکیا گزارش مالی سه ماهه اول سال 2017 را منتشر کرد 2

آقای Rajeev Suri مدیر عامل نوکیا در ادامه گزارش مالی شرکت این آمارها راخوشحال کننده اعلام کرده و گفته است که میزان کاهش درآمدهای شرکت نوکیا در سه ماهه اول سال با افت قابل چشمگیری مواجه شده و این موضوع در حالی است که شرکت های مشابه در این بازه زمانی با مشکلات زیادی در بخش کسب و کار مواجه می شوند و این موضوع نشان دهنده سالی پر سود برای نوکیا به لطف قراردادها و سفارشات زیادی است که با شرکت های مختلف بسته است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • h.k.r ۰۸/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۲:۲۲

    خیلی هم خوب ✔

  • micpetnokia ۰۹/۰۲/۱۳۹۶ :: ۱۰:۴۴

    اگه تو مشهد نمایندگی داشتین با کله میومدم واسه کار، هیچ کس بدون نوکیا از فروشگاه بیرون نمیرفت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *