نوکیا اسلیپ از ماه آوریل با قیمت 99 یورو در دسترس خواهد بود

Nokia Sleep

در جریان نمایشگاه CES 2018، بخش بهداشت و سلامت دیجیتال نوکیا اقدام به معرفی دستگاه جدید نوکیا Sleep کرد. نوکیا اسلیپ یک پد کنترل خواب است که به سیستم خانه هوشمند شما متصل می شود. اکنون اطلاعاتی از زمان و قیمت عرضه این دستگاه جالب منتشر شده است.

اسلیپ بسیار جالب است، زیرا نه تنها می تواند خواب شما را پیگیری و تجزیه و تحلیل کند، یا میزان ضربان قلب شما را در حالی که در خواب هستید اندازه گیری کند، بلکه به این دلیل که از پلتفرم IFTTT استفاده می کند می تواند به سایر ابزارهای هوشمند نیز متصل شود و با آنها ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال، هنگامی که شما به تخت خواب خود می روید، نوکیا اسلیپ می تواند درجه حرارت اتاق را تنظیم کند تا بهترین دمای لازم برای خواب را داشته باشید، یا می تواند نور لامپ هوشمند شما را کم و خاموش کند.

ویژگی های نوکیا اسلیپ:

  • تجزیه و تحلیل چرخه خواب (عمق، سبکی و REM)، ردیابی ضربان قلب و تشخیص خروپف.
  • تنظیم آسان یک مرتبه ای و همگام سازی خودکار با برنامه Health Mate از طریق وای فای.
  • ادغام با IFTTT برای سناریوهایی نظیر کم کردن نور چراغ ها در هنگام خوابیدن و یا تغییرات دمای منزل.

در ابتدا انتظار می رفت نوکیا اسلیپ در ماه فوریه عرضه شود، ولی به دلیل برخی مشکلات پیش آمده در ماه ژانویه برای بخش بهداشت و سلامت این شرکت فنلاندی، ارائه این ابزار به تعویق افتاد. ما همچنین می توانیم شروع فروش نوکیا اسلیپ را به عنوان نشانه ای مثبت در نظر بگیریم که نشان می دهد Nokia Health همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

نوکیا اسلیپ از تاریخ 10 آوریل با قیمت 99.95 یورو در فروشگاه رسمی نوکیا و سایر خرده فروشان در دسترس خواهد بود. البته اگر شما دو دستگاه نوکیا اسلیپ را خریداری کنید، این شرکت 30 یورو به شما تخفیف می دهد که رقم وسوسه کننده ای است. این پیشنهاد در تاریخ 10 آوریل پایان خواهد یافت.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *