گوشی های هوشمند نوکیا در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ حدود ۳ درصد از سهم بازار اروپا را در اختیار داشته اند

nokia-range-hero

ما پیش از این گزارش هایی در مورد عملکرد خوب گوشی های هوشمند و ساده نوکیا در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ منتشر کرده ایم. در واقع حتی اچ ام دی در مراسم خود در MWC 2018 نیز تایید کرد که نوکیا اکنون یکی از ۵ شرکت برتر در فروش گوشی های هوشمند در ۱۵ بازار است. اکنون، موسسه تحقیقاتی CounterPoint Research یک تجزیه و تحلیل منطقه ای از سهم فروشندگان گوشی های هوشمند و به طور کلی دستگاه ها، برای سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ منتشر کرده است.

به نظر می رسد گوشی های هوشمند نوکیا در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ در اروپا ۳ درصد از سهم بازار را در اختیار داشته اند. این یعنی در زمینه گوشی های هوشمند، نوکیا جایگاه پنجم پرفروش ترین برند در اروپا را به نام خود ثبت کرده است. ما پیش از این گزارش داده بودیم که از لحاظ گوشی های هوشمند، نوکیا در انگلیس در جایگاه سوم قرار دارد و در بازارهای روسیه، ویتنام و بیشتر بازارهای خاورمیانه به لیست پنج فروشنده برتر راه یافته است.

گوشی های هوشمند نوکیا در سه ماهه چهارم 2017 حدود 3 درصد از سهم بازار اروپا را در اختیار داشته اند 1

در آمار فروش کلی دستگاه ها، به دلیل اینکه نوکیا در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ برترین شرکت در فروش گوشی های ساده بوده است، گوشی های نوکیا با سهم های به ترتیب ۷ درصد و ۸ درصد، رتبه چهارم در اروپا و خاورمیانه را در اختیار گرفته اند.

گوشی های هوشمند نوکیا در سه ماهه چهارم 2017 حدود 3 درصد از سهم بازار اروپا را در اختیار داشته اند 2

این موضوع همچنین باعث شده که برند نوکیا با فروش کلی ۲۵٫۱ میلیون دستگاه، به ششمین شرکت برتر در فروش گوشی موبایل در سطح جهان تبدیل شود.

گوشی های هوشمند نوکیا در سه ماهه چهارم 2017 حدود 3 درصد از سهم بازار اروپا را در اختیار داشته اند 3

پیش از این آمارها نشان داده بود که اچ ام دی موفق شده در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ گوشی های هوشمند بیشتری نسبت به بسیاری از شرکت های معروف مانند HTC، سونی، گوگل، وان پلاس و لنوو به فروش برساند.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • پرهام ۰۲/۰۱/۱۳۹۷ :: ۱۵:۲۳
    0 0

    عملکردش عالیه ولی یه خورده واسه سه ماهه اول ۲۰۱۸ نگرانم چون گوشی جدیدی عرضه نکرده گوشی های جدیش تاثیرشونو باید توی پایان سه ماهه ی دوم ۲۰۱۸ ببینیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *