گوشی های نوکیا TA-1057 و TA-1063 با نمایشگر ۱۸:۹ در FCC رویت شدند!

Nokia-phone-logo

هر چه که به تاریخ ۲۹ مِی و رویداد معرفی دستگاه های جدید نوکیا نزدیک می شویم، اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه ها شروع به پخش شدن در می کند. اکنون دو نسخه از یک گوشی نوکیا، تحت شماره مدل های TA-1057 و TA-1063 موفق شده اند گواهینامه FCC را دریافت کنند.

ما قبلا نیز این دو دستگاه را در کنار نوکیا TA-1049، TA-1074، TA-1070 در جریان صدور تاییدیه بلوتوث SIG مشاهده کرده بودیم. اطلاعات قبلی نشان می دادند که این دستگاه ها از بلوتوث ۴٫۲ پشتیبانی می کنند که در نتیجه آنها احتمالا در دسته ای پایین تر از نوکیا ۶ جدید قرار خواهند گرفت.

اسناد گواهینامه FCC نشان می دهد که دستگاه های TA-1063 و TA-1057 از NFC پشتیبانی می کنند، دارای جک هدفون ۳٫۵ میلی متری هستند و به یک باتری ۲۹۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز شده اند. همچنین نوکیا TA-1057 دستگاهی تک سیم کارت بوده، در حالی که TA-1063 از دو سیم کارت پشتیبانی می کند. اسکرین شات این گواهی دارای نسبت ۲:۱ است که در نتیجه نشان می دهد این دستگاه دارای یک نمایشگر ۱۸:۹ خواهد بود.

با توجه به اینکه ما اخیرا درباره دستگاه های احتمالی آماده شده توسط اچ ام دی برای جانشینی نوکیا ۳ و نوکیا ۵ گزارش هایی به دست آورده ایم ، شاید این شماره مدل ها به یکی از آنها تعلق داشته باشد. ما همچنین به تازگی تصویری از یک گوشی با زبان طراحی لومیا به همراه لوگوی نوکیا و اندروید وان را مشاهده کرده ایم.

مراسم بعدی اچ ام دی بسیار نزدیک است و طبق برنامه ریزی های این شرکت، در تاریخ ۲۹ مِی در مسکو برگزار خواهد شد.

به نظر شما این اطلاعات مربوط به چه دستگاهی است؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *