گوشی های نوکیا TA-1112 و TA-1120 گواهینامه FCC را دریافت کردند

nokia logo on phone

همین چند روز قبل بود که ما شاهد صدور گواهینامه برای دو دستگاه ناشناخته نوکیا با شماره مدل های TA-1087 و TA-1119 در روسیه بودیم و حالا امروز گوشی ناشناخته دیگری از نوکیا در جریان صدور گواهینامه FCC مشاهده شده است.

گوشی جدیدی که امروز موفق به دریافت گواهینامه FCC شده، دارای شماره مدل های TA-1112 و TA-1120 بوده و فرایند صدور گواهینامه از طرف HMD و توسط Sporton International، یک شرکت تخصصی در زمینه دریافت گواهینامه، هدایت می شود.

گوشی های نوکیا TA-1112 و TA-1120 گواهینامه FCC را دریافت کردند 1

اطلاعات برچسب FCC نشان می دهد که نوکیا TA-1120 یک نسخه اختصاصی برای بازار آمریکای لاتین است و از دو سیم کارت پشتیبانی می کند. این اسناد همچنین نشان می دهد که این دستگاه دارای نام رمز “Bravo” است و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد. با بررسی اسکرین شات، به نظر می رسد که این گوشی از یک صفحه نمایش ۱۸:۹ بهره می برد، اما از آنجا که دکمه های نرم افزاری روی صفحه نمایش مشاهده نمی شود، نمی توان در مورد این مورد با قطعیت اظهار نظر کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که این شماره مدل ها به چه دستگاهی تعلق دارند، ولی نزدیک ترین رویداد معرفی گوشی یا گوشی های جدید نوکیا، ۱۱ جولای است که انتظار می رود این شرکت فنلاندی از گوشی نوکیا X5 در چین رونمایی کند. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم اچ ام دی در کنار نوکیا X5، از گوشی جدید دیگری نیز در چین پرده برداری خواهد کرد یا تصمیم دارد رویداد دیگری پس از آن برگزار کند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *