دو گوشی جدید نوکیا TA-1119 و TA-1087 موفق به اخذ گواهینامه EEC در روسیه شدند

nokia logo on phone

در ماه های اخیر، شرکت اچ ام دی گلوبال به عنوان صاحب امتیاز برند نوکیا، چندین گوشی هوشمند از جمله نوکیا 2.1، نوکیا 3.1، نوکیا 5.1 و نوکیا X6 را معرفی کرده است. اکنون به نظر می رسد این شرکت فنلاندی، در حال آماده شدن برای معرفی دو گوشی دیگر در آینده ای نزدیک است.

بر اساس گزارش جدیدی که امروز منتشر شده، دو گوشی هوشمند نوکیا با شماره مدل TA-1087 و TA-1119 توسط مجمع اقتصادی اوراسیا (EEC) در روسیه تأیید شده اند. با بررسی شماره مدل های جدید این دستگاه ها، متوجه می شویم که این دو گوشی کاملا جدید بوده و در نتیجه نام رسمی آنها مشخص نیست.

با بررسی لیست EEC، روشن می شود که نوکیا TA-1087 در تاریخ 26 ژوئن ثبت شده و تاریخ انتشار آن، 4 جولای ذکر شده است. همچنین ، TA-1119 نیز به طور همزمان با TA-1087 این گواهینامه را دریافت کرده است.

در حال حاضر، پایگاه داده این گواهینامه، فقط شماره مدل های این گوشی ها را نشان می دهد، بنابراین مشخصات آنها هنوز نامشخص باقی مانده اند. در روز گذشته نیز گزارشی از چین منتشر شد که ادعا می کرد یک دستگاه کاملا جدید از نوکیا با نام رمز “ROO” در حال حاضر توسط شرکت FIH در حال ساخت است که شاید با این خبر بی ارتباط نباشد. همچنین طبق اخبار هفته های گذشته، نوکیا کار روی یک گوشی هوشمند پرچمدار را آغاز کرده و گفته می شود دستگاهی نیز با نام احتمالی گوشی نوکیا ۵٫۱ پلاس در راه است که اخیرا توسط TENAA تایید شده است. احتمالا در روزهای آتی ما شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این گوشی های جدید خواهیم بود.

به نظر شما نام نهایی این دستگاه های جدید چه خواهد بود؟

منبع :
MYSMARTPRICE

دیدگاه ها

  • Doctor 05/07/2018 :: 23:20

    یه زمانی خبر های مربوط به موبایل های نوکیا جذاب بود ، ولی با این قیمت ارز …

  • عباس 06/07/2018 :: 00:31

    با این قیمت دلار تو نوکیا۱ موندیم چه برسه به ……..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *