گوشی TA-1136 (نوکیا ۲٫۱ پلاس) تاییدیه وای فای را دریافت کرد

Nokia-2.1-Plus-TA-1136-specs

چند ماه پیش ما شاهد حضور گوشی جدیدی از نوکیا با شماره مدل TA-1136 در فرآیند صدور گواهینامه بلوتوث بودیم. مدتی بعد این گوشی موفق به دریافت گواهینامه FCC شد که بر اساس اطلاعات موجود در اسناد آن، به نظر می رسید این گوشی قرار است یک نسخه بزرگتر از نوکیا ۲٫۱ باشد که احتمالا نوکیا ۲٫۱ پلاس نام خواهد داشت. اکنون این گوشی موفق به دریافت تاییدیه وای فای شده و به نظر می رسد دیگر زمان زیادی تا معرفی این گوشی جدید باقی نمانده باشد.

TA-1136 نوکیا ۲٫۱ پلاس است؟!

تاییدیه وای فای گوشی TA-1136 نشان می دهد که این گوشی در حال اجرای اندروید ۸٫۱ اوریو است، اما همانند همیشه انتظار می رود این دستگاه نیز در هنگام عرضه به بازار با آخرین نسخه اندروید، یعنی اندروید پای از راه برسد.

گواهینامه FCC برای گوشی TA-1136 پیش از این تایید کرده بود که این گوشی از یک گیگابایت حافظه رم به همراه ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهد برد و از لحاظ الکتریکی با نوکیا ۲٫۱ همسان است. موضوع تعجب بر انگیز در رابطه با نوکیا TA-1136 این است که بر اساس اطلاعات موجود از آن در گواهینامه بلوتوث SIG، این گوشی از بلوتوث ۵ استفاده خواهد کرد.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان رونمایی از نوکیا ۲٫۱ پلاس در دسترس نیست ولی صدور تاییدیه های مختلف برای آن تایید می کند که زمان زیادی تا از راه رسیدن این گوشی باقی نمانده است. بر اساس جدیدترین شایعات، Nokia Mobile در اواخر این ماه میزبان رویدادی برای معرفی منحصر به فردترین گوشی پرچمدار خود، یعنی نوکیا ۹ PureView خواهد بود که در نتیجه شاید بتوان گفت که در این رویداد ما باید منتظر معرفی بیش از یک دستگاه باشیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *