نوکیا ساعت های هوشمند خود را با تمرکز بر روی عمر باتری تولید خواهد کرد!

AH-Nokia-Withings-logo_1-1600×1200

کمپانی نوکیا با حضور در کنگره جهانی موبایل (MWC) و معرفی محصولات جدید خود، از مصمم بودن این شرکت برای بازگشت به بازار پرده برداشت. Cédric Hutchings، نایب رئیس بخش سلامت و بهداشت دیجیتال این شرکت در حاشیه ی کنگره جهانی موبایل در روز دوشنبه اعلام کرد که نوکیا در ساعت های هوشمند خود بر ارائه ی عمر باتری عالی به کاربران تمرکز خواهد داشت.

در کنار معرفی نوکیا 3310 جدید، نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا این شرکت فنلاندی در MWC همچنین اقدام به نمایش یک ساعت مچی جدید آنالوگ متصل شونده کرد که اساسا یک نسخه ی تغییر نام داده شده از دستگاه پوشیدنی Withings Steel HR بود. این که مشاهده می کنیم نوکیا تصمیم به عرضه ی مجدد یک ساعت هوشمند مربوط به سال 2016 را دارد زیاد هم تعجب آور نیست، زیرا که نوکیا در ماه ژوئن گذشته اقدام به تصاحب شرکت تولید کننده ی این دستگاه کرده است. با این حال، صحبت های Hutchins، بیانگر آن است که این غول تکنولوژی هدف های بزرگی دارد و قصد ندارد که تنها برند محصولات قدیمی شرکت Withings را تغییر نام دهد.

متاسفانه، نوکیا نخواسته هیچ گونه جزئیاتی در مورد ابزار های پوشیدنی آینده ی این شرکت را به اشتراک بگذارد، هر چند که اظهار نظر های او نشان دهنده ی این است که این تولید کننده ی لوازم الکترونیکی فنلاندی به حوزه ی ابزار های پوشیدنی و سلامتی علاقه مند است و به آن توجه خواهد داشت. وی اعلام کرد که بخش بهداشت و سلامت دیجیتال این شرکت که عمدتا توسط کارمندان سابق Withings در اواسط سال 2016 تشکیل شد، بسیار گسترش یافته است. علاوه بر این، این تیم در حال حاضر در حال کار بر روی محصولات مختلف زیادی است و در طول سال جاری خبر های زیادی از آن منتشر خواهد شد. همچنین وی اشاره کرده است که پیش از تصاحب Withings توسط نوکیا، این شرکت به ارائه محصولات یا کیفیت و کاربردی در بخش توانمندی سلامت و سیستم های اطلاع رسانی قابل اعتماد مشغول بوده است و ظاهرا تمرکز آن ها پس از این نقل و انتقال تغییراتی نخواهد داشت.

با توجه به تکنولوژی های خاصی که واحد بهداشت و سلامت دیجیتال نوکیا ممکن است در آینده اجرا کند، این شرکت اقرار کرد که آن ها به پانل AMOLED بسیار جذابی دست یافته اند که علاوه بر امکان استفاده از قابلیت نمایشگر همیشه روشن یا always-on، عمر باتری بسیار بالایی را نیز تضمین می کند. این راه حل چیزی است که Hutchins علاقه مند به کاوش و تحقیق بر روی آن در آینده است، که احتمالا بدین معناست که نوکیا یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش AMOLED را امسال معرفی خواهد کرد. با این وجود، به نظر می رسد که این شرکت علی رغم این واقعیت که در حال حاضر مصمم به بازگشت به بازار گوشی های هوشمند است، ولی تلاش های بلند پروازانه ای نیز برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود در ماه های آینده دارد.

نظر شما در مورد اظهارات نوکیا چیست؟

منبع :
ANDROIDHEADLINES

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *