انتشار به روز رسانی گوشی های نوکیا در انگلیس نیازمند فرآیند تایید پیچیده تری است

uk flag-nokia

کاربران گوشی های نوکیا در انگلیس در شبکه های اجتماعی بارها به این موضوع اشاره کرده اند که دستگاه های آنها در زمان معرفی به روز رسانی های جدید توسط این شرکت، موفق به دریافت به روز رسانی نشده و با تاخیر بیشتری آنها را دریافت کرده اند. حال به نظر می رسد در انگلیس موضوعی وجود دارد که حتی سبب شده مدیر ارشد تولید شرکت HMD در مورد فرآیند انتشار به روز رسانی ها در این کشور شکایت داشته باشد.

در انگلیس قوانین متفاوت است!

یوهو سارویکاس که همیشه در حساب توییتر خود پاسخگوی سوالات کاربران بوده، این بار در پاسخ به سوال یکی از دارندگان گوشی نوکیا ۷٫۱ در انگلیس در رابطه با دریافت اندروید پای این گونه توضیح داده است:

ما از لایحه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا علیه شما استفاده نمی کنیم، نگران نباشید! انگلستان به فرآیند تایید پیچیده تری نیاز دارد. هدف ما انتشار به روز رسانی قبل آمدن این شخص به نزد شما است 🎅 (اشاره به پیش از کریسمس)

— Juho Sarvikas (@sarvikas) November 28, 2018

اظهارات یوهو سارویکاس نشان می دهد انگلیس در این زمینه قوانین خاص خود را دارد و به همین دلیل است که اندروید پای برای نوکیا ۷٫۱ هنوز در دسترس دارندگان این گوشی قرار نگرفته است. لازم به توضیح است که Nokia Mobile چند روز قبل رسما عرضه اندروید ۹ پای برای نوکیا ۷٫۱ را به طور گسترده آغاز کرده است.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *