"/> نوکیا وای فای بخش جدید شرکت نوکیا است | مای نوکیا

نوکیا وای فای بخش جدید شرکت نوکیا است

Beacon-1-Product@2x-768×853

با ارائه Nokia Beacon در نسخه کوچکتر و بزرگتر آن، نوکیا به وضوح اظهار داشته که قصد دارد به عمق بیشتری از تکنولوژی وای فای (WiFi) نفوذ کند. قوانین نوکیا در حوزه شبکه و WiFi تنها نسخه دیگری از انتقال داده‌های بی‌سیم است. با ارائه وای فای ۶ (WiFi 6) و نیز راه‌اندازی ۸۰۲٫۱۱ax ، نوکیا بخش جدیدی را با نام نوکیا وای فای (Nokia WiFi) ایجاد کرد. رئیس این بخش جدید آقای Justin Doucette ، در حال حاضر ۶ ماه است که در این سمت فعالیت می‌کند. خب البته این اطلاعاتی است که در پروفایل LinkedIn وی آمده است. وی در مصاحبه‌ایی با RCR Wireless News گفت بخش WiFi چند سالی است که راه‌اندازی شده و مشغول به کار است، این گفته وی دور از واقعیت نیست چرا که برای توسعه beacons ، اپلیکیشن‌ها و نرم افزار راه‌اندازی آن زمان لازم است. این بخش مورد توجه قرار خواهد گرفت چرا که باری دیگر نوکیا را به مصرف‌کنندگان نزدیک می‌کند.

نوکیا وقتی که صنعت شبکه در حال تحول است آن را ترجیح می‌دهد، چرا که نوکیا در این حوزه بهترین است. WiFi 6 در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی شده است این تکنولوژی باعت تغییراتی در زندگی روزمره ما خواهد شد. قابل توجه‌ترین تغییر سرعت انتقال داده خواهد بود، و تغییر بعدی ترکیب شبکه ۵G و WiFi خواهد بود که به ما این امکان را می‌دهد تا از سرعت بالای اینترنت شبکه‌های آینده خصوصا در مناطق پرجمعیت برخوردار باشیم. در منازل، کسب و کار و رستوران‌های خود از WiFi خوب که به شبکه ۵G متصل خواهد شد لذت خواهیم برد. این ممکن است بهترین راه حل برای شبکه‌های ۵G با فرکانس بالا باشد تا به راحتی در شهرها راه‌اندازی گردد.

خب، ما یک بار دیگر نوکیا را با بخش WiFi در حوزه تجارت مصرف‌کننده داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Nokia WiFi صفحه رسمی آنها را بررسی کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *