نوکیا بیش از ۳۰ محصول و سرویس جدید را در MWC 2018 ارائه خواهد کرد

Nokia-logo-reefshark

مدت ها قبل نوکیا اعلام کرده بود که با دست پُر در MWC 2018 حضور خواهد داشت، اما این شرکت اخیرا توییتی در مورد تعداد چیزهایی که در این رویداد به ما نشان خواهد داد منتشر کرده است.

ما در حال حاضر می دانیم که نوکیا اخیرا مشغول ارائه چیزهای جدیدی است که بیشتر مربوط به شبکه ها و تجهیزات شبکه می شوند. تنها یکی از این تجهیزات در دفاتر FCC به ثبت رسیده اند. بخش شبکه نوکیا یا همان Nokia Networks یکی از محصولات خود که یک آنتن وای فای است را به این اداره ارسال کرده است.

اطلاعات زیادی در مورد این محصول وجود ندارد و از آن تصاویر کمی در دسترس است، اما با نگاه به همین عکس های محدود شاید بتوان آن را یک ابزار شبکه قوی، که به طور مشخص یک آنتن وای فای برای فضای باز که به عنوان هات اسپات استفاده می شود، به شمار آورد. این دستگاه شاید هم ابزاری برای دریافت داده ها از شبکه های ۵G و به اشتراک گذاری آن با مردم از طریق وای فای باشد.

به هر حال، نوکیا در حال آماده سازی بیش از ۳۰ محصول و سرویس برای معرفی در MWC 2018 است. این آنتن فقط یکی از آنهاست، اما ما همچنین امید زیادی برای دیدن برخی ابزارهای دیگر از جمله هاب های خانگی وای فای یا برخی از ابزارهای سلامتی و… جدید داریم که می توانند به صورت تجاری و عمومی در دسترس قرار بگیرند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • علی ۲۴/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۶:۵۹
  0 0

  آدرس لایو کنفرانس میشه بزارید ؟

  • امیر زمانی ۲۴/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۷:۳۵
   0 0

   نزدیک بشیم همه موارد بهش پرداخته میشه. هم آدرس ها گذاشته میشه و هم به امید خدا خودمون وبلاگ نویسی زنده از مراسم خواهیم داشت. توی سایت و کانال پیگیر اخبار و اتفاقات باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *