نوکیا X شاید مجهز به لنز زایس باشد! تنها دو روز دیگر باقی مانده است…

Official-poster-Nokia-X

نوکیا X دستگاهی است که در هفته های اخیر به شدت خبرساز شده و تصاویر و اطلاعات زیادی در مورد این گوشی احتمالی فاش شده است. مدتی قبل حساب رسمی نوکیا موبایل در Weibo به طور رسمی اعلام کرد که این دستگاه مرموز در تاریخ ۱۶ مِی معرفی خواهد شد. پس از یک سوکت چند روزه، دیروز دوباره نوکیا موبایل یک تصویر جدید در حساب Weibo خود منتشر کرد و نوید رونمایی از نوکیا X در ۳ روز آینده را داد.

رویداد معرفی این گوشی جدید در تاریخ ۱۶ مِی، ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد و نوکیا X از طریق فروشگاه های JD.com، Suning.com و Tmall در دسترس خواهد بود.

نوکیا X شاید مجهز به لنز زایس باشد! تنها دو روز دیگر باقی مانده است... 1

این تیزر جدید ممکن است چیزی معمولی به نظر برسد؛ چرا که شرکت ها همیشه تلاش می کنند همچنان تا زمان نزدیک شدن به رونمایی از دستگاه جدید خود، هیجان را در میان طرفداران خود بالا نگه دارند. اما آنچه که این تصویر را جالب می سازد این است که در این پوستر، عدد “۳” با مجموعه ای از واژگان چینی طراحی شده است که شامل کلمه Zeiss نیز می شود! این موضوع شاید به ما اشاره می کند که نوکیا X مجهز به لنز دوربین زایس است. در تصاویری که قبلا از این گوشی فاش شده، ما تا به حال شاهد وجود لوگوی زایس نبوده ایم. بنابراین با این که ممکن است این فرضیه درست باشد، ولی شاید هم زایس تنها یک وتژه تصادفی در تصویر باشد. در این مورد نمی توان هیچ اظهار نظر قطعی کرد، ولی خوشبختانه تنها ۲ روز باقی مانده و ما به زودی از جزئیات این گوشی مطلع خواهیم شد.

نوکیا X شاید مجهز به لنز زایس باشد! تنها دو روز دیگر باقی مانده است... 2

بر اساس اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده، نوکیا X از یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی (با نسبت ۱۹:۹ و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۲۸۰ پیکسل) با یک بریدگی در بالای خود بهره می برد و یک ماژول دوربین دوگانه در پشت گوشی قرار گرفته است. همچنین نوکیا X ممکن است در دو رنگ مشکی و نقره ای، همانطور که در تصویر بالا دیده می شود، وارد بازار شود.

در دو روز آینده مای نوکیا را دنبال کنید تا از تمامی اخبار مرتبط با این گوشی جدید آگاه شوید.

منبع :
LOVENOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *