رندرهای رسمی گوشی نوکیا X منتشر شد

Official-poster-Nokia-X

چند روز پیش نوکیا موبایل اقدام به برگزاری یک رویداد ۶ روزه در چین کرد که در جریان آن، مردم چین را با تاریخچه گوشی های نوکیا و تمامی دستگاه های جدید این شرکت آشنا کرد. آنها همچنین بیلبوردها و پوسترهایی از یک دستگاه رونمایی نشده به نام نوکیا X را نیز در این مراسم به نمایش گذاشتند، که احتمالا به منظور جذب بازدیدکنندگان بیشتر و ایجاد شور و هیجان برای مراسم معرفی رسمی این دستگاه که برای تاریخ ۱۶ مِی برنامه ریزی شده، انجام شده بوده است. تنها چیزی که در حال حاضر ما در مورد این دستگاه می دانیم این است که صفحه نمایش آن یک بریدگی دارد.

حالا در حساب های رسمی Weibo، نوکیا موبایل و Suning.com عکس های بیشتری از گوشی معرفی نشده‌ی نوکیا X را به اشتراک گذاشته اند. فروشگاه معتبر و معروف Suning.com حتی قدم های خود را فراتر گذاشته و مسابقه ای برگزار کرده است که جایزه های آن، شامل پول نقد و گوشی نوکیا X است! شما می توانید پوستر این رقابت که توسط Suning برگزار می شود را در ادامه بررسی کنید.

چند روز قبل نیز در شبکه اجتماعی چینی Baidu، یک کاربر عکس هایی از نوکیا X در کنار نوکیا ۷ پلاس منتشر کرده بود که ما را با ابعاد این گوشی بیشتر آشنا می کرد. طبق شایعات، نوکیا X یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی دارد، که هر چند از نظر نمایشگر تنها ۰٫۲ اینچ با نوکیا ۷ پلاس تفاوت دارد، ولی به طرز محسوسی فشرده تر و کوچک تر ساخته شده است. 

رندرهای رسمی گوشی نوکیا X منتشر شد 3

پیش از این نوکیا موبایل در حساب رسمی Weibo خود، اعلام کرده بود که برای اطلاع بیشتر از جزئیات این دستگاه تا ۱۶ مِی منتظر باشید. بنابراین به نظر می رسد تنها ۱۰ روز دیگر با معرفی رسمی نوکیا X فاصله داریم و باید منتظر بمانیم و ببینیم که نوکیا قصد دارد دقیقا چه دستگاه یا دستگاه هایی را رونمایی کند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *