تاریخ جدید مراسم معرفی گوشی نوکیا X5 اعلام شد: ۲۷ تیر ساعت ۱۰:۳۰ صبح

Nokia-x5-2018-top

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که در هفته های اخیر خبرهای زیادی از گوشی نوکیا X5 منتشر شده است. در روز ۱۱ جولای یا ۲۰ تیر، قرار بود نوکیا موبایل یک رویداد اختصاصی برای معرفی یک گوشی جدید از سری X در چین برگزار کند که به شکل عجیبی در لحظات آخر، اعلام شد که این رویداد به دلیل بروز برخی مشکلات لغو شده است و در فرصت دیگری برگزار خواهد شد. پس اعلام این خبر توسط حساب رسمی نوکیا موبایل چین در Weibo، دیگر تا به امروز هیچ خبری در مورد معرفی این گوشی وجود نداشت، ولی به نظر می رسد این سکوت پایان یافته است.

دلیل به تعویق افتادن مراسم رونمایی از نوکیا X5، شرایط بد آب و هوایی شهر پکن بوده است که نوکیا موبایل را مجبور کرد برنامه خود را لغو کند و به دلیل طولانی شدن و شدت بارش باران که موجب جاری شدن سیل در این شهر شد، این شرکت تا کنون نتوانسته بود تاریخ جایگزینی برای رویداد خود اعلام کند. سرانجام امروز نوکیا موبایل پست خود در Weibo در مورد رویداد معرفی نوکیا X5 را به روز کرد و اعلام کرد که این گوشی در روز چهارشنبه ۲۷ تیر (۱۸ جولای) معرفی خواهد شد. بنابراین ما تنها دو روز دیگر با رونمایی رسمی از گوشی نوکیا X5 فاصله داریم.

تاریخ جدید مراسم معرفی گوشی نوکیا X5 اعلام شد: 27 تیر ساعت 10:30 صبح 1

نوکیا موبایل همچنین تصویر متحرک جدید به اشتراک گذاشته که درست همانند کارت های دعوت ارسال شده برای مراسم معرفی این گوشی، در آن یک هندوانه مشاهده می شود.

تاریخ جدید مراسم معرفی گوشی نوکیا X5 اعلام شد: 27 تیر ساعت 10:30 صبح 2

نوکیا X5 دومین گوشی از خانواده نوکیا X به شمار می آید که گفته می شود قرار است نسخه جهانی آن نیز با نام نوکیا ۵٫۱ پلاس وارد بازار شود، هر چند مطمئن هستیم که چین دوباره اولین بازاری خواهد بود که این گوشی وارد آن می شود. همچنین چند روز پیش در آستانه مراسم لغو شده، گزارشی از قیمت احتمالی این گوشی منتشر شد که ادعا می کرد نسخه پایه نوکیا X5 با قیمت ۷۹۹ یوان (حدود ۱۲۰ دلار) عرضه خواهد شد.

روز چهارشنبه ما در مای نوکیا همراه شما خواهیم بود و تمام اخبار مربوط به معرفی نوکیا X5 را پوشش خواهیم داد.


به روز رسانی: این رویداد در روز چهارشنبه ۲۷ تیر ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران برگزار خواهد شد.

تاریخ جدید مراسم معرفی گوشی نوکیا X5 اعلام شد: 27 تیر ساعت 10:30 صبح 3

منبع :
LOVENOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *