صفحه پشتیبانی سایت نوکیا تایید می کند نوکیا X6 به زودی وارد بازار هند خواهد شد!

Nokia-X6-India-Launch

در روزهای گذشته گزارش های مختلفی منتشر شدند که تا حدودی تایید می کردند گوشی نوکیا X6 سرانجام از انحصار بازار چین خارج خواهد شد. با وجود این که این دستگاه در تایوان گواهینامه های لازم را دریافت کرده و چند روز پیش ما تصویری از این گوشی را در وب سایت جهانی نوکیا مشاهده کردیم، هنوز اچ ام دی هیچ گونه واکنشی در ارتباط با عرضه جهانی آن نشان نداده است. با این وجود، صرف نظر از این جزئیات، فنلاندی ها به طور واضح در حال آماده شدن برای معرفی نوکیا X6 در برخی از بازارهای عمده هستند و در حال حاضر صفحه پشتیبانی این دستگاه در هند شروع به کار کرده است.

این صفحه جدید در وب سایت نوکیا هند به کسانی که ممکن است علاقه مند به خرید نوکیا X6 باشند اجازه می دهد به صورت گام به گام از جزئیات نحوه استفاده از گوشی هوشمند اطلاع پیدا کنند، به طوری که در آنجا همه چیز از تنظیم اولیه دستگاه گرفته تا استفاده از حالت دوربین Pro و یا حتی کارهای ساده مانند باز و بسته کردن اپلیکیشن ها پوشش داده شده است. جدا از این، نسخه PDF این دفترچه راهنما همچنین تایید می کند که HMD Global سازگاری این گوشی هوشمند با نیازهای بازار هند را آزمایش کرده است، به طوری که توضیح داده شده این دستگاه “به منظور تطبیق با الزامات امواج رادیویی به کار گرفته شده توسط وزارت ارتباطات هند طراحی شده است”.

صفحه پشتیبانی سایت نوکیا تایید می کند نوکیا X6 به زودی وارد بازار هند خواهد شد! 1

با توجه به این واقعیت که اچ ام دی هنوز برنامه های خود برای معرفی این گوشی هوشمند در هند یا جاهای دیگر را تایید نکرده است، مشخص نیست که مشخصات دستگاه تغییراتی خواهد داشت یا خیر. با این حال، اگر همه چیز بدون تغییر باقی بماند، این گوشی باید با تراشه اسنپ دراگون ۶۳۶ همراه با گزینه های مختلف ذخیره سازی و رم در بازار هند در دسترس قرار بگیرد.

انتظار می رود که نسخه جهانی نوکیا X6 در ماه آینده با سیستم عامل اندروید ۸٫۱ اوریو به صورت رسمی معرفی شود و به جدیدترین عضو گوشی های خانواده اندروید وان بپیوندد.

منبع :
PHONEARENA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *