رویداد مطبوعاتی اختصاصی اچ ام دی در تاریخ 29 مِی در مسکو برگزار می شود

nokia-hmd-global-logo-01

در میان اخبار و حواشی پیرامون گوشی جدید نوکیا که انتظار می رود فردا ظهر به طور رسمی در چین معرفی شود، اکنون HMD Global در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد مطبوعاتی در مسکو روسیه است، جایی که احتمالا دستگاه های جدید نوکیا رونمایی خواهند شد.

این رویداد در تاریخ 29 مِی، ساعت 7 بعدازظهر به وقت مسکو برگزار خواهد شد و انتظار داریم که آنجا، گوشی های جدید دیگری از نوکیا معرفی شوند. نکته جالب در این رویداد، حضور افراد مهم این شرکت فنلاندی است. این رویداد توسط مدیر عامل اچ ام دی فلورین سیچ میزبانی خواهد شد، که البته پکا رانتالا و یوهو سارویکاس که به ترتیب در سِمَت های مدیر ارشد بازاریابی و مدیر ارشد تولید فعالیت دارند نیز او را همراهی خواهند کرد.

هنوز نمی دانیم که اچ ام دی قصد دارد در روسیه دقیقا چه دستگاه یا دستگاه های جدیدی را رونمایی کند، ولی مطمئنا این رویداد تنها یک رویداد محلی برای معرفی گوشی های قبلی این شرکت نخواهد بود، چرا که در حال حاضر بیشتر گوشی های معرفی شده در کنگره جهانی موبایل 2018 در روسیه در دسترس هستند. در این دو هفته ای که تا برگزاری این رویداد باقی مانده ما احتمالا شاهد انتشار خبرهایی در مورد دستگاه های برنامه ریزی شده برای معرفی خواهیم بود.

به نظر شما نوکیا موبایل در روسیه چه گوشی هایی را معرفی خواهد کرد؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *