ثبت نام

بازگشت دوباره انجمن بحث و گفتگو رسمی نوکیا با نام “Nokia Phones Community”

Nokia Phones Community

نوکیا که اکنون زیر چتر حمایتی کمپانی فنلاندی اچ ام دی گلوبال قرار دارد، به مرور در حال احیای تمام سرویس های سابق نوکیا است. امروز نوکیا ایمیلی ارسال کرده که در آن اعلام کرده است که انجمن های گفتگو این شرکت اکنون در دسترس قرار گرفته اند. پیش از این نیز اعلام شده بود که اچ ام دی قصد بازگرداندن انجمن های نوکیا را دارد که اکنون این کار اجرایی شده است.

انجمن Nokia Phones Community یک محل رسمی برای بحث و تبادل نظر در مورد گوشی های نوکیا و لوازم جانبی این شرکت است. صاحبان گوشی های نوکیا همچنین می توانند از کاربران دیگر درخواست کمک و راهنمایی کنند. به طور کلی، این جامعه یک مکان خوب برای دریافت اخبار و اطلاعات، همراه با کمک، عیب یابی و بسیاری از سرگرمی های دیگر است. همچنین یک بخش برای بحث در مورد همه چیز در نظر گرفته شده، که البته شما باید از قوانین در نظر گرفته شده برای آن تخطی نکنید.

مهم ترین سوالات، ایده ها و نکات خود را به اشتراک بگذارید و با طرفداران گوشی های نوکیا در سراسر جهان گپ بزنید.

توجه: Nokia Phones Community تنها برای گوشی های جدید نوکیا که تحت نظر اچ ام دی گلوبال تولید می شوند است. اگر صاحب یک گوشی قدیمی نوکیا (آشا یا لومیا) هستید، برای دریافت اطلاعات و راهنمایی باید به وب سایت Microsoft Answers مراجعه کنید.

این انجمن بر روابط متقابل متمرکز است. بنابراین، ممکن است همیشه راه مناسبی برای دریافت کمک مستقیم از نوکیا یا دریافت پاسخ رسمی نباشد. البته گفته می شود، بسیاری از کارمندان نوکیا اکنون و در آینده برای کمک رسانی حضور خواهند داشت. فضای این انجمن هنوز بسیار ساده است و اگر شما کسی هستید که در گذشته از “Nokia support discussions” استفاده می کرده اید، مطمئنا بسیاری از ویژگی ها را از دست خواهید داد.

از این لینک برای بازدید از Nokia Phones Community استفاده کنید.

نظر شما در مورد شروع کار دوباره این انجمن چیست؟

منبع :
NOKIACAMP

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi