رسمی: HMD در تاریخ ۱۲ مهر دستگاه های جدید نوکیا را رونمایی خواهد کرد

HMD-Global-logo

در هفته های اخیر ما شایعات گوناگونی در مورد گوشی های آینده شرکت نوکیا شنیده ایم، ولی تا کنون هیچ تاییدیه رسمی در مورد معرفی آنها وجود نداشت. اکنون HMD Global آغاز به ارسال دعوتنامه هایی برای رسانه های مستقر در اروپا کرده است. این شرکت برنامه دارد رویدادهایی محلی را در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر)، یعنی زمانی که آنها می خواهند دستگاه های جدید نوکیا را رونمایی کنند، برگزار کند.

هنوز اچ ام دی در مورد رویدادهای خود در اروپا اطلاعاتی منتشر نکرده، ولی وبلاگ ایتالیایی Nokioteca امروز دعوتنامه ای از سوی این شرکت فنلاندی دریافت کرده که بر اساس آن، این وبلاگ به رویدادی در میلان ایتالیا در تاریخ ۴ اکتبر دعوت شده است. موضوع جالب دیگر این که وب سایت Pocket-link نیز دعوتنامه ای برای رویداد ۴ اکتبر نوکیا، اما در لندن دریافت کرده است!

اشاره به مکان های مختلف احتمالا به این معنی است که HMD در آن روز یک رویداد اصلی جهانی خواهد داشت و در کنار آن، چندین رویداد محلی نیز در کشورهای مختلف برگزار خواهد کرد. در حال حاضر ما نمی دانیم که رویداد اصلی این شرکت در ایتالیا، انگلستان و یا هر کشور دیگر (اروپایی) برگزار خواهد شد و باید کمی بیشتر صبر کنیم تا تمام جزئیات آن در دسترس قرار بگیرد. همچنین مشخص نیست که باید منتظر از راه رسیدن چه دستگاه یا دستگاه های جدیدی از سوی نوکیا باشیم.

به نظر شما نوکیا چه محصول جدیدی را معرفی خواهد کرد؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمد ۲۹/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۲:۴۴

    این کار نوکیا که پایین رده و میان رده های مختلف و زیادی رو معرفی میکنه خیییلی خوبه. شاید بعضیا مخالف این کار باشن اما توجه کنید واسه نوکیایی که تازه برگشته لازمه این کار.. از اینکه تو دست خیلیا نوکیا ی اندروید میبینم واقعا خیلی خوشحال میشم. باید جایگاه واقعیشو پس بگیره این غول موبایل

  • امیر. ۳۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۰۲:۲۲

    اگه نوکیا ۹ دوربین محور معرفی کنه میره برای رقابت با سامسونگ وهواوی ولی اگه میانرده معرفی کنه خیلی اتفاق خاصی نمیافته

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *