تصاویر رسمی گوشی نوکیا ۵٫۱ پلاس (یا نوکیا X5) در TENAA ظاهر شد

TENAA-TA1109

روز گذشته سرانجام گوشی معرفی نشده TA-1109 که گفته می شود نوکیا ۵٫۱ پلاس یا نوکیا X5 نام دارد، در چین موفق به دریافت گواهینامه TENAA شد و به لطف مدارک این تاییدیه، مشخصات فنی این دستگاه فاش شد. حالا TENAA تصاویری از این دستگاه را نیز به گواهینامه قبلی اضافه کرده است.

هنوز نام رسمی این دستگاه مشخص نشده است، ولی این گوشی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به نوکیا X6 دارد. هر چند در تصاویر به سختی قابل مشاهده است، ولی نوکیا ۵٫۱ پلاس نسبت به نوکیا X6 دارای بریدگی بزرگتری در صفحه نمایش است. این شباهت در پشت دستگاه به بیشترین حد خود می رسد. این گوشی در پشت مجهز به یک دوربین دوگانه به همراه یک اسکنر اثر انگشت در زیر ماژول دوربین است.

شاید این دستگاه را بتوان اولین گوشی نوکیا با بریدگی در نمایشگر برای بازار جهانی به شمار آورد، هر چند که برای اظهار نظر در مورد آن زود است. اگر قرار باید این گوشی به صورت جهانی عرضه شود، باز هم احتمالا بازار چین نخستین جایی خواهد بود که این گوشی وارد آن می شود. طبق قیمتی که نوکیا برای گوشی نوکیا X6 در نظر گرفته بود، انتظار داریم این دستگاه جدید نیز با قیمتی رقابتی وارد تمام بازارها شود، که در این صورت برای این شرکت موفقیتی بزرگ در زمینه فروش را رقم خواهد زد.

اگر با مشخصات نوکیا ۵٫۱ پلاس آشنایی ندارید، به این مطلب مراجعه کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *