تصاویری از گوشی نوکیا ۲٫۱ (TA-1084) کالبد شکافی شده در دفتر FCC

nokia-2.1-hands-on-5

مدتی قبل اچ ام دی از گوشی های رده پایین و میان رده جدید خود با نام های نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ و ۵٫۱ رونمایی کرد. اکنون گوشی نوکیا ۲٫۱ با شماره مدل TA-1084، موفق به پشت سر گذاشتن تاییدیه FCC شده است. به لطف اسناد متعلق به این گواهینامه، ما اکنون می توانیم نگاهی به اجزای داخلی به کار رفته در نوکیا ۲٫۱ داشته باشیم.

FCC این دستگاه را تا آخرین پیچ از همدیگر جدا کرده و عکس هایی از کوچکترین قطعات آن ثبت کرده است. در این اسناد، شما همچنین می توانید اطلاعات جزئی تر مانند نام مدل، طول کابل USB و… را نیز مشاهده کنید.

تصاویری از گوشی نوکیا 2.1 (TA-1084) کالبد شکافی شده در دفتر FCC 1

جالب است بدانید که پوشش پشتی پلی کربناتی نوکیا ۲٫۱ را می توان به راحتی از گوشی جدا کرد؛ یا حداقل این طور به نظر می رسد. هنگامی که درب پشت گوشی برداشته می شود، تمام اجزاء مانند آنتن ها، باتری و سپس مادربورد دیده می شود.

تصاویری از گوشی نوکیا 2.1 (TA-1084) کالبد شکافی شده در دفتر FCC 2

مادربورد دستگاه نسبتا کوچک است و در قسمت بالای آن شامل پردازنده و تمام قطعات الکترونیک مهم دیگر می شود و در بخش پایین مواردی همچون میکروفون، پورت USB، بلندگو و غیره جای گرفته اند. این عکس ها ببه خوبی کمک می کنند که بدانیم همه آنتن ها دقیقا کجا قرار گرفته اند.

در ادامه شما می توانید در تصاویر استخراج شده از اسناد FCC با تمام جزئیات داخلی نوکیا ۲٫۱ آشنا شوید.

لازم به ذکر است که هنگامی که برخی از دستگاه های نوکیا فرآیند صدور گواهینامه FCC را پشت سر می گذرانند، این امر لزوما به این معنی نیست که آنها وارد بازار ایالات متحده خواهند شد. البته اسناد منتشر شده یک کتابچه راهنمای کاربر به زبان فرانسوی را نشان می دهد که می تواند به این معنی باشد که TA-1084 شاید برای کانادا در نظر گرفته شده باشد. این گوشی همچنین می تواند در لوئیزیانا نیز عرضه شود، چرا که در آنجا برخی افراد هنوز به زبان فرانسه صحبت می کنند.

تصاویری از گوشی نوکیا 2.1 (TA-1084) کالبد شکافی شده در دفتر FCC 12

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *