فروش ۱٫۶ میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه اول ۲۰۱۸ در اروپا توسط نوکیا

Nokia-lineup2018-back

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی Canalys، نام تجاری نوکیا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ جایگاه پنجم لیست برترین فروشندگان گوشی های هوشمند در اروپا را در اختیار گرفته است و توانسته عملکرد خود در زمینه فروش را نسبت به سه ماهه آخر ۲۰۱۷ بهبود ببخشد.

در حالی که این شرکت همچنان همانند سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ در جایگاه پنجم در زمینه فروش قرار دارد، ولی موفق شده سهم بازار خود در سه ماهه اول ۲۰۱۸ را به ۳٫۵ درصد برساند، که در مقایسه با سهم ۳ درصدی در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷، بهبود داشته است. طبق این گزارش، ۱٫۶ میلیون گوشی هوشمند نوکیا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ در بازار اروپا فروخته شده است.

فروش 1.6 میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه اول 2018 در اروپا توسط نوکیا 1

بنابراین، در سه ماهه اول ۲۰۱۸، شاخص های بازار اروپا در حال رشد بوده است. با شروع عرضه دستگاه هایی مانند نوکیا ۷ پلاس، نوکیا ۶ ۲۰۱۸، نوکیا ۸ سیروکو و نوکیا ۱، سهم بازار این شرکت در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ می تواند رشد چشمگیری را تجربه کند. قبلا Strategy Analytics گزارشی منتشر کرده بود که نشان می داد ۴٫۱ میلیون گوشی هوشمند نوکیا در بازه زمانی ماه های ژانویه تا مارس در سراسر جهان فروخته شده و این شرکت جایگاه ۹ در لیست برترین فروشندگان را به دست آورده است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • Amir ۲۰/۰۲/۱۳۹۷ :: ۲۰:۴۴
    0 0

    عالی بود همه ی ما میدونیم که خیلی زود نوکیا تاج و تختو پس میگیره⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *