فروش ۱۵٫۶ میلیون گوشی ساده نوکیا در سه ماهه سوم ۲۰۱۸

nokia-8110-vs-nokia-3310-2

موسسه تحقیقاتی Counterpoint Research پس از انتشار آمار فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸، اکنون آمار مربوط به فروش گوشی های موبایل ساده را نیز منتشر کرده که اطلاعات جالبی را به نمایش می گذارد.

بر اساس آمار Counterpoint Research، در سه ماهه سوم ۲۰۱۸ شرکت HMD Global موفق شده ۱۵٫۶ میلیون گوشی ساده را در بازارهای جهانی به فروش برساند که موفقیت بزرگی برای فنلاندی ها محسوب می شود. در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، نوکیا ۲٫۱ میلیون گوشی بیشتر به فروش رسانده و در مقایسه با دوره سه ماهه قبل (سه ماهه دوم ۲۰۱۸)، این شرکت ۱۰۰ هزار گوشی بیشتر فروخته است.

همچنین در راستای گزارش اخیر Counterpoint در مورد فروش ۴٫۸ میلیون گوشی هوشمند نوکیا در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸، تحلیلگر این موسسه، آقای Shobhit Srivastava بیانیه ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

نوکیا HMD یکی از سریع ترین برندهای گوشی هوشمند در حال رشد در سه ماهه سوم ۲۰۱۸ بوده، که همچنین رتبه دوم را برای فروش گوشی های ساده در این دوره به خود اختصاص داده است. این برند از زمان تولد مجدد خود با ارائه گوشی هایی با کیفیت ساخت بهتر، معرفی های جدید و تجربه خالص اندروید، عملکرد خوبی داشته است. این شرکت به سرعت در حال گسترش محصولات خود است تا تقریبا تمام دسته ها را پوشش دهد.

در حالی که ما برای این برند یک چشم انداز مثبت را پیش بینی می کنیم، ولی رقابت بازیکنان چینی هنوز هم یک تهدید است. نوکیا HMD باید به حضور چندین کاناله و مشارکت های استراتژیک تکیه کند تا همچنان با همان سرعت رشد کند.

بر اساس اطلاعات Counterpoint، در سه فصل ابتدایی سال ۲۰۱۸، HMD Global موفق به فروش ۱۳٫۳ میلیون گوشی هوشمند و ۵۰٫۳ میلیون گوشی ساده شده، که در مجموع این شرکت ۶۳٫۶ میلیون دستگاه را تا این لحظه به بازار عرضه کرده است. با توجه اینکه فروش گوشی های موبایل در سه ماهه پایانی هر سال و شروع فصل تعطیلات رشد چشمگیری پیدا می کند، می توان انتظار داشت نوکیا سال ۲۰۱۸ را با نتایجی بسیار خوب به پایان برساند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Hooman ۲۱/۰۸/۱۳۹۷ :: ۱۹:۲۷

    بنظرم ۱۴ سال سلطنت بر بازار موبايل و حذف ناباورانه اش در زماني كه بازار موبايل پر تلاتم بود

    تجربه ي كافي براي بازگشت و نگه داشتن خودشون رو تو بازار دارن…

    هيچ شركتي چنين تجربه اي نداره…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *