آیا Raun Forsyth موبایل‌های معرفی نشده‌ی نوکیا را نمایش داده است؟

Raun-Forsyth-revealing-a-lot-or-not

چندی پیش نوکیا 8 V 5G UW معرفی شد و در ویدیوی معرفی مربوط به آن Raun Forsyth، طراح ارشد نوکیا موبایل، صحنه‌ای را از مراحل طراحی موبایل جدید نشان می‌دهد. در این صحنه تعدادی موبایل آشنا و ناآشنای نوکیا روی میز کار او به چشم می‌خورند که ممکن است اطلاعات جذابی را به همراه داشته باشند.

در این لحظه شما می‌توانید تعدادی پروتوتایپ‌ از موبایل‌های نوکیا را مشاهده کنید که هنوز به طور رسمی معرفی نشدند و خبری هم از آن‌ها منتشر نشده است. به عنوان مثال دستگاه خاکستری رنگ در سمت چپ Raun، ممکن است که نوکیا 6.3 یه به تعبیر حساب کاربری Nokia Anew، نوکیا 9 Sirocco باشد.

همانطور که مشاهده می‌کنید، دستگاه مذکور دارای بدنه‌ای کشیده و خوش‌ساخت با لبه‌های گرد است. اگرچه طبق گفته‌ها ممکن است که این موبایل نوکیا 6.3 یا 9 Sirocco باشد، اما این احتمال هم وجود دارد که با نسخه‌ی اولیه‌ی نوکیا 8.3 5G روبرو باشیم. در سمت راست آقای Forsyth هم شاهد رنگ طوسی نوکیا 8.3 5G یا 8 V 5G UW هستیم که هنوز عرضه نشده است.

در قسمت دیگر میز او چند نمونه‌ی اولیه‌ی نامشخص را مشاهده می‌کنیم که ممکن است مرتبط با یک موبایل ساده در آینده یا نسخه‌ی مدرن نوکیا 5800 XpressMusic باشند.

به هر حال، این ویدیو به ما اثبات می‌کند که Raun Forsyth در دپارتمان مخصوص خود و با کمک طراحان دیگر مشغول کار روی پروتوتایپ‌های مختلف است تا مطمئن شود که محصول نهایی، بهترین خروجی ممکن است.

شما می‌توانید ویدیوی بررسی این صحنه توسط TheMrNokia را در زیر ببینید:

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • علیرضا 15/11/2020 :: 16:48

    از این مورد ها برا نوکیا زیاد بوده،۹۰ درصدشونم ورژن آزمایش یه گوشی که آخر معلوم نیست مال کدوم بوده هستن

  • osman 16/11/2020 :: 22:47

    یه مدل کشویی هم تولید بشه .خیلی جالب میشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *