ثبت نام

دومین مقصد نسخه دارای حافظه رم ۶ گیگابایتی نوکیا ۸ مشخص شد: اسکاندیناوی

همانطور که می دانید چند روز گذشته گزارشی منتشر شد که نشان می داد اچ ام دی اسناد مربوط به نسخه به روز شده از نوکیا ۸ با شماره مدل های TA-1004 و TA-1012 با حافظه رم ۶ گیگابایت و حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت را به FCC ارسال کرده است.

در آخرین خبری که در رابطه با این نسخه از نوکیا ۸ منتشر شد، گفته شد که برخلاف گزارش های گذشته قرار نیست که این نسخه تنها برای بازار چین و ایالات متحده شود. در حقیقت کشور آلمان از اولین بازارهایی خواهد بود که اچ ام دی تایید کرده این نسخه از نوکیا ۸ در آن عرضه خواهد شد. بنابراین مردم این کشور می توانند انتظار داشته باشند به زودی نسخه ای قدرتمندتر از نوکیا ۸ در دسترس آن ها قرار بگیرد. همانطور که در خبر گذشته گفته شد اچ ام دی آلمان با ارسال اطلاعیه به رسانه ها تایید کرده است که نوکیا ۸ با ۶ گیگابایت حافظه رم از ۲۰ اکتبر در آلمان در دسترس خواهد بود. قیمت این دستگاه ۶۶۹ یورو خواهد بود.

در ادامه این اخبار صبح امروز در گزارشی دیگر که توسط حساب WinFuture در توییتر منتشر شد، یکی دیگر از مقصد های نسخه قدرتمند نوکیا ۸ مشخص شد، در این گزارش تایید شده است که کشور اسکاندیناوی از دیگر کشورهای میزبان برای نسخه قدرتمند نوکیا ۸ با حافظه رم ۶ گیگابایت و حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود.

براساس این خبر تنها نسخه دو سیم کارته نوکیا ۸ در رنگ آبی برای این کشور در نظر گرفته شده و هنوز تاریخ و قیمتی برای عرضه آن گزارش نشده است، همچنین بر خلاف آلمان در این مورد هنوز تایید رسمی توسط HMD ارائه نشده است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *