شایعه ای جدید از قیمت حدود ۱۰۰۰ دلاری پرچمدار بعدی نوکیا حکایت دارد!

nokia-8-sirocco-06

در حال حاضر نوکیا ۸ سیروکو گران قیمت ترین و رده بالاترین گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا به شمار می رود، ولی شاید به دلیل برخی موارد مانند عدم وجود نوآوری های بزرگ یا استفاده از پردازنده یک نسل عقبتر، نتوانیم آن را پرچمدار اصلی این شرکت بدانیم.

با این حال همه طرفداران نوکیا منتظر پرچمدار اصلی این شرکت هستند که احتمالا نوکیا ۹ یا ۱۰ نام خواهد داشت و شامل ویژگی های نوآورانه جدیدی خواهد بود. تا به حال شایعات فراوانی در مورد این گوشی ها فاش شده ولی ما هنوز اطلاعات مطمئنی در مورد مشخصات سخت افزاری این دستگاه نداریم، اما ممکن است اطلاعات مربوط به قیمت آن را داشته باشیم!

انجمن روسی نوکیا، Nokia anew که به فاش کردن اطلاعات قابل اعتماد و اغلب درست معروف است، اکنون اطلاعاتی از قیمت پرچمدار آینده نوکیا منتشر کرده است. بر اساس ادعای آنها، یکی از پرچمدارهای فنلاندی ها حدود ۹۹۰ دلار قیمت خواهد داشت، که تقریبا معادل ۸۵۰ یورو است. در حقیقت این یک قیمت معمول و قابل انتظار برای گوشی های پرچمدار امروزی است، اما نکته مهم این است که ما در مقابل این مبلغ، شاهد چه چیزهایی از نوکیا خواهیم بود.

قیمت تقریبی نسخه بزرگ این پرچمدار (نوکیا ۹) ۹۹۰ دلار است 💰
پول خود را آماده کنید 🙂

— Nokia anew (@nokiamobileru) July 23, 2018

برخی معتقدند که نوکیا ۹ یا نوکیا ۱۰ مجهز به دوربین چندگانه ساخت شرکت Light خواهد بود و تمام مشخصات سخت افزاری برتر که امروزه پرچمداران دارند را شامل خواهد شد.

شایعه ای جدید از قیمت حدود 1000 دلاری پرچمدار بعدی نوکیا حکایت دارد! 1

گوشی های پرچمدار همیشه یک کسب و کار خطرناک به حساب می آیند، چرا که آنها باید بتوانند قیمت بالای خود را توجیه کنند. بنابراین پرچمدار آینده نوکیا باید بتواند با ارائه ویژگی های خاص و نوآوری های جدید، این کار را انجام دهد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • ali ۰۴/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۳:۳۷

    جُک سال (پول خود را آماده کنید)
    مام حتمأ می خریمش ۱۰ میلیون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *