ثبت نام

شایعات از تاریخ عرضه گوشی های جدید نوکیا خبر می دهند

Nokia_3_range

با گذشت مدتی از معرفی گوشی های جدید نوکیا، هنوز هم تاریخ عرضه آن ها به صورت جهانی مشخص نشده است اما شایعاتی از زمان عرضه آن ها به گوش می رسد.

کمی به عقب بازگردیم، در کنگره جهانی موبایل، نوکیا چهار گوشی جدید را معرفی کرد و شروعی پر قدرت از خود نشان داد. گوشی های جدید، نوکیا ۶، نوکیا ۵، نوکیا ۳ و نوکیا ۳۳۱۰ نام دارند که با قیمتی مناسب، سخت افزاری قابل قبول را در اختیار خریداران خود قرار می دهند.

با وجود گذشت زمان نسبتا زیادی از معرفی این گوشی ها هنوز هم نوکیا تاریخ دقیقی برای عرضه آن ها اعلام نکرده است. اما در وبسایت چینی زبانی به نام Vtech، به وضوح درمورد تاریخ عرضه آن ها در مالزی صحبت شده است.

اولین گوشی نوکیا ۳۳۱۰ خواهد بود که زود تر از همه در همین ماه عرضه خواهد شد. پس از آن، گوشی نوکیا ۳ در ابتدای ماه می و سپس نوکیا ۵ در اواسط ماه و نسخه جهانی نوکیا ۶ نیز، در انتهای ماه می عرضه خواهد شد. همچنین پیش از این نیز، شنیده بودیم که یک فروشنده انگلستانی این گوشی های جدید نوکیا را در اواخر ماه می و اوایل ژوئن برای فروش می گذارد که با این شایعه جدید نیز، مطابقت دارد و بر دقت این شایعه می افزاید.

با این حال، گوشی نوکیا ۳۳۱۰ نیز در همه کشور ها قابل دریافت نخواهد بود. زیرا این گوشی تنها از شبکه های ارتباطی ۲G و ۳G پشتیبانی می کند و در کشور هایی مانند ایالات متحده نیز، شبکه ۲G منسوخ شده است و دیگر از آن پشتیبانی نمی شود.

به خاطر داشته باشید که اکنون نیز، نوکیا ۶ برای کشور چین عرضه شده است که تنها در اسم با نسخه جهانی آن تفاوت دارد و از همان سخت افزار و امکانات برخوردار است و طبق صحبت هایی که با پشتیبانی نوکیا داشته ایم، تنها به دلیل محدودیت های کشور چین از سرویس های گوگل محروم است و نرم افزار ویچت به طور پیشفرض بر روی آن نصب شده است.

به هر حال، این تاریخ ها نیز، تا زمانی که خود نوکیا برای عرضه گوشی های خود تاریخی اعلام کند در حد شایعه خواهند ماند.

منبع :
PHONEARENA

دیدگاه ها

  • Alireza ۱۶/۰۱/۱۳۹۶ :: ۱۶:۰۹
    0 0

    نمیدونم چرا نوکیا ۳ خیلی بیشتر به دلم نشسته طراحیش مخصوصا نسخه سفید رنگش خیلی خوشگله . کاش سخت افزارش
    دیگه کم کمش در حد نوکیا ۵ بود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi