نوکیا 8 به زودی به صورت مستقیم به اندروید اوریو به روز رسانی خواهد شد

Nokia 8 Android 8 Oreo Beta-1

روز گذشته شرکت اچ ام دی گلوبال اقدام به انتشار به روز رسانی اندروید 7.1.2 به همراه وصله امنیتی ماه اکتبر برای نوکیا 6 کرد. این شرکت همچنین وصله امنیتی این ماه را برای نوکیا 8 نیز منتشر کرد، ولی به طور عجیبی خبری از اندروید 7.1.2 برای این دستگاه نبود. در همین راستا برای بسیاری از کاربران این سوال پیش آمده بود که گوشی های نوکیا 3، 5 و 8 چه زمانی این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می دهد پرچمدار نوکیا که در حال حاضر اندروید 7.1.1 را اجرا می کند، بدون دریافت اندروید 7.1.2، به صورت مستقیم به اندروید اوریو (اندروید 8) ارتقا پیدا خواهد کرد. این جهش می تواند نشان دهنده این باشد که نوکیا 8 به زودی به روز رسانی اندروید اوریو را دریافت خواهد کرد. بنابراین شاید تعجب آور نباشد که نوکیا 8 تا اواخر ماه اکتبر یا نهایتا اوایل ماه نوامبر موفق به دریافت اندروید اوریو شود.

اندروید اوریو به روز رسانی قابل توجهی است که ویژگی های جدید زیاد و همچنین پیشرفت ها و بهبودهای متعددی را در تجربه کاربری این سیستم عامل برای کاربران به ارمغان می آورد. نوکیا 8 می تواند از اولین دستگاه هایی باشد که این نسخه از اندروید را دریافت می کند که بسیار جالب توجه است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • علی 14/10/2017 :: 13:52

    سلام نکنه منتظریت نوکیا ۹ هم
    معرفی بشه با نوکیا ۸ موجودش
    کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *