گوشی های هوشمند جدید نوکیا با شماره مدل های TA-1130، TA-1156 و TA-1157 در روسیه رویت شدند!

nokia-android-one-header-logo

هر چند روز یک بار گوشی های جدیدی از نوکیا در جریان صدور گواهینامه های مختلف در جهان مشاهده می شوند و حالا نوبت به سه شماره مدل جدید دیگر رسیده است که موفق شده اند در روسیه تاییدیه های لازم را دریافت کنند.

بر اساس اسناد این گواهینامه، برای گوشی های هوشمند ناشناخته و جدیدی از نوکیا تحت شماره مدل های TA-1130، TA-1156 و TA-1157 در تاریخ ۱۹ دسامبر در روسیه تاییدیه صادر شده است. همچنین حتی نوکیا TA-1139 نیز که پیش از موفق به اخذ گواهینامه شده بود، دوباره در جریان صدور گواهینامه قرار گرفته است.

گوشی های هوشمند جدید نوکیا با شماره مدل های TA-1130، TA-1156 و TA-1157 در روسیه رویت شدند! 1

اخیرا ما شاهد صدور گواهینامه برای نسخه های مختلف نوکیا ۹ PureView و گوشی هوشمند دیگری از نوکیا با شماره مدل TA-1124 نیز بوده ایم. همچنین یک گوشی هوشمند دیگر با شماره مدل TA-1136 نیز در فرآیند صدور گواهینامه مشاهده شده است که انتظار می رود دستگاهی رده پایین باشد.

این طور به نظر می رسد که HMD در حال برنامه ریزی برای رونمایی از نه فقط یک پرچمدار به نام نوکیا ۹ PureView، بلکه گوشی های هوشمند بیشتری از نوکیا در آینده ای نزدیک است. با این وجود انتظار می رود Nokia Mobile سال ۲۰۱۹ را با مجموعه بزرگی از گوشی های هوشمند جدید و یک پرچمدار منحصر به فرد آغاز خواهد کرد.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *