آیا آغاز پیش فروش نوکیا ۸ در برخی فروشگاه های چینی صحت دارد؟

nokia-8

از آن جایی که برند نوکیا طرفداران بسیار زیادی در سطح دنیا دارد برخی وبسایت ها برای جلب توجه کاربران اقدام به ارائه طرح های مفهومی یا خبرهای مختلف از آن می کنند که تا به حال تمامی ویدیوهای مربوط به این حواشی را برای شما عزیزان در وبسایت قرار داده ایم، اما این میزان علاقه به برند نوکیا باعث شده است تا برخی وبسایت ها شروع به انتشار اطلاعات اشتباه در رابطه با محصولات آینده این شرکتت کنند.

این موضوع تا حدی پیش رفته است که روز گذشته همانطور که در خبرها خدمت شما اعلام کردیم وبسایت JD.com اقدام به پیش فروش این گوشی کرده است که به دلایل مختلف می توان این ادعا را رد کرد، اما در ادامه این اقدام برخی وبسایت ها از جمله یک فروشگاه چینی اقدام به پیش فروش کردن پرچمدار آینده این شرکت یعنی نوکیا ۸ کرده اند بدون این که از صحت این مضووع اطمینان داشته باشند. این در حالی است که هنوز به طور قطعی مشخص نیست که نوکیا ۸ در مراسم MWC معرفی می شود یا خیر، البته طبق مطلبی که پیش از این خدمت شما عزیزان ارائه دادیم امکان معرفی گوشی های نوکیا ۸ و نوکیا ۹ در این مراسم بسیار بالاست اما این موضوع دلیلی بر سواستفاده برخی فروشگاه ها نمی شود.

آیا آغاز پیش فروش نوکیا 8 در برخی فروشگاه های چینی صحت دارد؟ 1

با این حال باید هنوز صبر کرد تا دید در مراسم MWC که در تاریخ ۸ اسفند برگزار می شود چه آینده ای در انتظار علاقه مندان به نوکیا است.

منبع: NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *