ثبت پتنت طراحی گوشی نوکیا ۸۱۱۰ ۴G توسط اچ ام دی

۱۰۵۰۲۷۳۵۶-Nokia_8110.1910×1000

اچ ام دی گلوبال تا کنون در دفتر اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا (EUIPO) طرح های بسیاری را ثبت کرده و سعی می کند حقوق طراحی هر دستگاه جدیدی که معرفی می کند را برای خود محفوظ نگه دارد. اکنون این شرکت طراحی گوشی موزی شکل نوکیا ۸۱۱۰ ۴G را نیز در EUIPO به ثبت رسانده است.

ثبت پتنت طراحی گوشی نوکیا 8110 4G توسط اچ ام دی 1

در تاریخ ۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۷ سه پتنت تحت شماره های ۰۰۴۵۰۶۵۵۸-۰۰۰۱/-۰۰۰۲/-۰۰۰۳ به EUIPO ارسال شده اند و از جاناتان لیستر به عنوان طراح آنها نام برده شده است. نسخه اصلی نوکیا ۸۱۱۰ در سال ۱۹۹۲ توسط Andrea Finke-Anlauff به عنوان بخشی از پروژه دیپلم خود که او در نوکیا مشغول بوده، طراحی شده بود و ایده اولیه آن، این بوده که یک صفحه لمسی زیر یک مکانیزم اسلایدی قرار داشته باشد، اما به دلیل هزینه های بالا و مسائل مربوط به عمر باتری، پروژه آنها به یک صفحه نمایش کوچک و صفحه کلید ختم شد.

اجازه دهید به سال ۲۰۱۸ بازگردیم. گوشی جدید نوکیا ۸۱۱۰ ۴G، که کمتر از یک ماه قبل در MWC 2018 معرفی شده است، دومین دستگاه از سری پروژه Originals نوکیا به شمار می رود که هدف آنها، احیای دستگاه های خاطره انگیز نوکیا برای یک عصر جدید است. این دستگاه ها همچنین یک حرکت بازاریابی درخشان و مهم برای اچ ام دی هستند، که سبب می شوند توجهات زیادی به سوی این شرکت جلب شود و در نتیجه سایر دستگاه های آنها مانند نوکیا ۶ (۲۰۱۸)، ۷ پلاس و ۸ سیروکو نیز بیش از پیش شناخته شوند.

با این حال، هنوز ۹ دستگاه (یا لوازم جانبی) خاص دیگر وجود دارد که اچ ام دی طرح آنها را به EUIPO ارائه کرده است که ما هنوز هیچ اطلاعاتی از آنها در دست نداریم.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *