تماشا کنید: ارزشمندترین هدیه ای که شما می توانید بدهید، خودتان هستید!

Nokia-Ad-2018-1024×580

در طول دو سال گذشته، بخش بازاریابی دیجیتال HMD آگهی های تبلیغاتی بسیار خوبی برای نوکیا ساخته است که در آنها به شدت بر نوستالژی، احساسات انسانی یا به عبارت دیگر چیزهایی که از سال های دور به برند نوکیا گره خورده اند تمرکز داشته اند.

کریسمس قبلی ما شاهد آگهی تبلیغاتی نوکیا با نام “Be the gift” بودیم که با تمرکز بر احساسات و عواطف انسانی قصد داشت نشان دهد که چگونه گوشی های نوکیا نسل ها را به یکدیگر متصل می کنند. بنابراین تعجب آور بود که در این کریسمس Nokia Mobile هیچ گونه ویدیویی برای تبلیغ گوشی های خود و همچنین نمایش مأموریت اصلی این شرکت، یعنی اتصال افراد که با شعار Connecting People معروف است، منتشر نکند.

نوکیا موبایل در بسیاری از ویدیوهای قبلی، به طور خلاصه اشاره به این داشته که گوشی خود را کنار بگذارید و وقت خود را صرف عزیزانتان کنید. اما ما می دانیم که در زندگی واقعی این کار ساده نیست، بنابراین داشتن آگهی هایی که دستگاه شما را تبلیغ می کنند و به طور همزمان پیام های جذاب و قابل تامل برای تعطیلات به همراه دارند می تواند یک استراتژی بُرد بُرد و تاثیر گذار به حساب بیاید.

اکنون HMD در شبکه اجتماعی Weibo در چین آگهی جدیدی برای کریسمس منتشر کرده که همانند همیشه جالب توجه است. واضح است که این ویدیو برای طیف وسیعی از مخاطبین در سطح جهان ساخته شده، چرا که شامل گوشی جدید نوکیا ۸٫۱ است. در این ویدیو ما نشانه های مستقیمی از کریسمس را نمی بینیم، اما محتوای آن مشابه ویدیوی سال گذشته است و عنوانی که برای آن در نظر گرفته شده، “ارزشمندترین هدیه ای که شما می توانید بدهید، خودتان هستید” می باشد.

حالا شما را به تماشای این ویدیوی زیبا دعوت می کنیم:

نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *