شایعه: نوکیا X5 و X7 به صورت جهانی و نوکیا X6 به طور انحصاری در چین عرضه خواهد شد!

nokia x6-x series

تمامی گزارش ها حکایت از این دارند که امروز اچ ام دی گلوبال از خانواده جدید گوشی های هوشمند نوکیا تحت سری نوکیا X رونمایی خواهد کرد و اطلاعاتی که تا امروز فاش شده همگی به رونمایی از گوشی نوکیا X6 در چین اشاره داشته اند. به تازگی یک منبع معتبر ادعا کرده است که سری گوشی های نوکیا X ممکن است به زودی به طور جهانی رونمایی شوند.

این منبع ادعا کرده است که گوشی های جدید نوکیا X5 و نوکیا X7 احتمالا در روزهای آینده معرفی خواهند شد، در حالی که نوکیا X6 در انحصار چین باقی خواهد ماند. او هیچ اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه ها ارائه نداده است و ما نمی دانیم که گفته هایش تا چه حد صحت دارند.

معرفی سری نوکیا X به نظر می رسد که نتیجه یک استراتژی توسعه محصول باشد که توسط اچ ام دی اتخاذ شده است و به استراتژی قدیمی نوکیا برای عرضه گوشی های سری N، سری X و سری C شباهت دارد. بنابراین اگر نوکیا X6 را در نظر بگیریم، دستگاه های سری نوکیا X ممکن است کمی بهتر از گوشی های معمول نوکیا بوده و دارای طراحی و ویژگی های متفاوتی باشند.

به عنوان مثال، نوکیا X6 دارای پردازنده ای نسبتا بهتر، طراحی بسیار متفاوت از نوکیا ۶ همراه با یک دوربین دوگانه در پشت و ویژگی های هوش مصنوعی خواهد بود. بنابراین احتمال این که چنین روندی برای نوکیا X5 و X7 نیز در دست اجرا باشد دور از انتظار نیست.

علاوه بر رویداد امروز اچ ام دی در چین، این شرکت همچنین در تاریخ ۲۹ مِی نیز یک رویداد اختصاصی در روسیه برگزار خواهد کرد که انتظار می رود در آنجا گوشی های جدید نوکیا به طور رسمی معرفی شوند. برخی ادعا می کنند که در این رویداد نوکیا از گوشی های به روز شده‌ی نسل قبلی خود، یعنی نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ و ۵٫۱ رونمایی خواهد کرد، ولی اکنون ما می توانیم نوکیا X5 و X7 را نیز به این مجموعه اضافه کنیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • KingM4tin ۲۶/۰۲/۱۳۹۷ :: ۱۴:۴۵

    سلام یه سوال وقتی نوکیا ۶X به صورت انحصاری چین هست شما وارد میکنید با همین قیمت دلارش یا نه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *