ثبت نام

دو گوشی هوشمند جدید نوکیا گواهی‌نامه‌های خود را دریافت کردند

Nokia-P1-leak

به دنبال رونمایی از گوشی هوشمند نوکیا در ۲۶ ماه فوریه هیجانات بسیاری از بسیاری مراجع فوران کرد، نوکیا ۶ که برای یک فروش موفقت آمیز بازار چین را هدف قرار داده است، خوشبختانه قرار نیست در این کشور ماندگار شود.

خبرهای رسیده حاکی از به چشم خوردن چند مدل دیگر از این گوشی هستند که برای بازارهای جهانی در نظر گرفته شده‌اند. تا امروز تنها مدل جهانی از نوکیا ۶ که سراغش را داشتیم، مدلی با شناسه TA-1003 بود که خبر موجودیت آن با انتشار اسناد مربوط به گواهی‌نامه‌هایی که دریافت کرده مشخص شد. امروز خبر از دو مدل با دو شناسه مختلف دیگر رسیده که نشان می‌دهد، نوکیا برای بازارهای جهانی هم دورخیز کرده و قرار نیست که نوکیا ۶ فقط به بازار چین منحصر شود. این دو مدل جدید دارای شناسه‌های TA-1008 و TA-1030 هستند که اسناد مربوط به دریافت گواهی‌نامه‌های‌شان از کشور روسیه سر برآورده و موجودیت‌شان را لو داده است.

همان‌طور که در اسکرین‌شات زیر می‌بینید، هر دو مدل TA-1008 و TA-1030 گواهینامه‌های خود را دریافت کرده‌اند و از کمپانی HMD Global Oy به عنوان فروشنده و عرضه کننده آنها یاد شده است. اطلاعات دیگری هم در این اسکرین‌شات به چشم می‌خورد که شامل مدل‌های مختلف برای رام (RM) های مختلف، یعنی مناطق مختلف است که نهایتا همه آن ها مربوط به همین کمپانی هستند. در این بین خیلی واضح نیست که دو شماره کد TA-1008 و TA-1030 چه چیزی را می‌خواهند نشان‌مان دهند، از طرفی هم ممکن است این دو کد مربوط به دو گوشی دیگر نوکیا به نام‌های نوکیا D1 و نوکیا E1 و نوکیا Heart باشد که قبلا اطلاعاتی از آنها درز کرده است. با اسمی که برای نوکیا ۶ انتخاب شده، هیچ بعید نیست نوکیا E1 یا D1 یا Heart هم با اسامی دیگری وارد بازارها شوند.

گوشی پرچمدار نوکیا که قرار است یکی از برگ‌های برنده نوکیا در رینگ خونین بازار گوشی‌های هوشمند با این همه کمپانی بزرگ و کوچک باشد، قبلا کم و بیش لو رفته است، و فعلا معلوم نیست که این گوشی به نمایشگاه موبایل یا MWC 2017 خواهد رسید یا خیر، چون طبق شایعه‌ای که وجود دارد این گوشی در مراحل نهایی ساخت و توسعه قرار دارد و هنوز مشخص نیست این گوشی کثیر‌المنتظر که قرار است عقاب نوکیای جدید پسا شکست را نشان جهان‌یان دهد، خواهد توانست به نمایشگاه موبایل ۲۰۱۷ برسد یا خیر. به‌هرحال، چندی از شایعات دیگر هم حاکی از آنند که این گوشی با نام Nokia P1 معرفی و عرضه خواهد شد.

طبق شایعات موجود انتظار می‌رود که نوکیا حدود ۶ یا ۷ گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۷ عرضه کند که در این بین فعلا نوکیا ۶ جنبه رسمی پیدا کرده و وارد چندی از بازارها شده است. باید منتظر بنشینیم و ببینیم که این برند خوش‌نام، خواهد توانست برای مردمان این عصر هم خاطره‌سازی کرده و در یادشان برای همیشه جا خوش کند یا خیر، ما که امیدواریم!

منبع: NokiaPowerUser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi