گوشی ناشناخته نوکیا TA-1104 گواهینامه EEC روسیه را دریافت کرد

nokia phone logo

در چند هفته گذشته، HMD Global دو گوشی هوشمند میان رده با نام های نوکیا X6 و نوکیا X5 را رونمایی و عرضه کرده است. با این وجود به نظر می رسد این شرکت فنلاندی در حال آماده شدن برای معرفی گوشی هوشمند جدید دیگری است. بر اساس جدیدترین اطلاعات، یک گوشی معرفی نشده از نوکیا، با شماره مدل TA-1104 موفق شده گواهینامه EEC (مجمع اقتصادی اوراسیا) را در روسیه دریافت کند.

گوشی ناشناخته نوکیا TA-1104 گواهینامه EEC روسیه را دریافت کرد 1

در حال حاضر جزئیات مربوط به این گواهینامه محدود بوده و آنچه که ما از آن اطلاع داریم، شماره مدل دستگاه و تاریخ انتشار گواهینامه (۰۸/۰۳/۲۰۱۸) است. نکته جالب این است که در ماه گذشته نیز ما شاهد حضور دو گوشی هوشمند ناشناخته از نوکیا با شماره مدل های TA-1119 و TA-1087 در فرآیند صدور گواهینامه EEC در روسیه بودیم. بنابراین انتظار می رود در آینده ای نزدیک اچ ام دی از سه گوشی جدید در روسیه رونمایی کند.

هنوز نمی توانیم بگوییم که این شماره مدل ها یه گوشی هایی تعلق خواهند داشت. با این حال، از آنجا که ما به تازگی شاهد حضور نوکیا ۵٫۱ پلاس با شماره مدل های مختلف در جریان صدور گواهینامه بلوتوث بودیم و در آن لیست خبری از TA-1104 نبود، می توان گفت که این شماره مدل به احتمال زیاد متعلق به نوکیا ۵٫۱ پلاس نیست.

روسیه یکی از مهمترین و بزرگترین بازارهای شرکت نوکیا محسوب می شود، به طوری که این شرکت در ماه مِی، از گوشی های نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ و ۵٫۱ به عنوان جانشین هایی برای نسل قبلی آنها در روسیه پرده برداری کرد. بنابراین جای تعجبی نیست که فنلاندی ها دوباره اقدام به برگزاری یک رویداد معرفی در این کشور کنند.

منبع :
MYSMARTPRICE

دیدگاه ها

  • علی ۱۶/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۱:۳۴

    HMD سیاستش اشتباه و عملا موفق نخواد بود چون گوشی که واسه کشورهای روسیه و چین معرفی میشن از گوشی هایی که واسه نسخه جهان معرفی میشن بیشتره و عملا موفق نخواهد بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *