ثبت نام

تماشا کنید: راه حل نوکیا برای ایجاد بزرگراه هایی ایمن تر و مرتب تر

Nokia-Highway-video

شاید برخی فکر می کنند نوکیا تنها در حوزه موبایل و یا شبکه های مخابراتی فعالیت دارد، ولی اصلا این طور نیست. نوکیا به بسیاری از حوزه ها نگاهی داشته و در آن مشغول به فعالیت و نوآوری است. نوکیا نه تنها سازنده تجهیزات شبکه است، بلکه تکنولوژی هایی را برای اتصال جهان خلق می کند. در حقیقت، نوکیا همچنان در حال عمل به شعار اصلی خود، یعنی Connecting People است، اما به روش هایی پیچیده تر و پیشرفته تر.

در کانال یوتیوب نوکیا ویدیوی جدیدی منتشر شده است که در مورد آینده‌ی ترافیک صحبت می کند و نشان می دهد که چگونه این غول تکنولوژی فنلاندی می تواند در این زمینه کمک کند. اساسا، در این ویدیو می توانید ببینید که چگونه اطلاعات ارزشمند از فیدهای ویدیویی، سنسورها و اتومبیل ها می توانند برای اطلاع رسانی به رانندگان در مورد مشکلات پیش رو استفاده شوند، چگونه می توانند خدمات پرداخت عوارض را سریعتر کنند یا رانندگی شما را آسان تر کنند. پیشنهاد می کنم این ویدیو جالب را از دست ندهید.

نوکیا با بخش سابق HERE خود، چیزهای زیادی در مورد بهبود سفر و رفت و آمد مردم انجام داده بود و اکنون به نظر می رسد در حال تکامل دانش هایی که پیش از این به دست آورده بود و ایجاد تکنولوژی هایی که با تجزیه و تحلیل داده های عظیمی که از ترافیک به دست آمده، است. به نظر نمی رسد زمان زیادی تا ارائه این تکنولوژی باقی مانده باشد، ولی بدون شک در حال حاضر قیمت بالایی خواهد داشت.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi